​ŻUŻEL Speedway of Nations TV TRANSMISJA NA ŻYWO. SoN STREAM LIVE ONLINE. GDZIE OGLĄDAĆ Speedway of Nations 16.10 ŻUŻEL LIVE ONLINE

2020-10-16 11:30 MF
Speedway of nations żużel na żywo
Autor: Cyfra Sport Speedway of nations żużel na żywo

Żużel NA ŻYWO piątek w TV i INTERNECIE. Speedway of Nations STREAM ONLINE LIVE piątek 16.11. Gdzie oglądać żużel Speedway of Nations NA KTÓRYM KANALE TRANSMISJA w TELEWIZJI i czy będzie STREAM ONLINE LIVE Speedway of Nations. Na piątek i sobotę w Lublinie zaplanowano finały Speedway of Nations, które mają być oficjalnym zwieńczeniem sezonu żużlowego. Reprezentacja Polski jeszcze nigdy w historii tych rozgrywek nie zdobyła złotego medalu. Biało-czerwoni żużlowcy będą chcieli godnie pożegnać legendarnego trenera Marka Cieślaka, który rozstaje się z reprezentacją po 14 latach pracy. Lepszego pożegnania niż zdobycie złota przez polskich żużlowców, nie można sobie wyobrazić. Sprawdź na którym kanale TRANSMISJA w TV Speedway of Nations. żużel SoN STREAM ONLINE LIVE.

Transmisja TV Żużel Speedway of Nations STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać LIVE w INTERNECIE żużel Speedway of Nations PIĄTEK 16.11? Transmisja STREAM ONLINE LIVE żużel SoN NA ŻYWO w TELEWIZJI. Sprawdź, na którym kanale oglądać żużel Speedway of Nations. Początkowo, Speedway of Nations 2020 planowano rozegrać w Manchesterze. Niestety, szalejąca na świecie pandemia pokrzyżowała te plany. Organizacji SoN podjął się Lublin, który słynie z fanatycznych kibiców. To właśnie fani z Lubelszczyzny wpadli na pomysł, jak obejść stadionowe limity i oglądali mecze z tzw. „podniebnego sektora”, czyli z wysięgników. Sprawdź gdzie TRANSMISJA i STREAM z Speedway of Nations. Gdzie oglądać mecz żużel SoN w piątek 16.11.2020.

Speedway of Nations LIVE. TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE żużel SoN

Speedway of Nations NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE żużel Speedway of Nations piątek 16.11. Niestety, plany organizatorów może pokrzyżować pogoda, wszak prognozy w Lublinie nie napawają optymizmem. W Lublinie od kilku dni pada deszcz. W grę wchodzi rozegranie tylko jednej rundy. Jeśli nie uda się rozegrać zawodów w piątek, te zostaną odwołane, a SoN stanie się imprezą jednodniową, która odbędzie się w sobotę. Jeśli sobotnie prognozy znów nie pozwolą żużlowcom na ściganie, impreza zostanie przełożona na niedzielę, a jeśli wtedy znów nie uda się rozegrać zawodów, event zostanie odwołany. Osobną kwestią jest także pandemia koronawirusa. W czwartek Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego ogłosił nową strategię walki z pandemią. Zarówno w powiatach ze strefy żółtej, jak i czerwonej, imprezy sportowe odbędą się bez udziału publiczności.

Speedway of Nations LIVE w INTERNECIE i NA ŻYWO w TV ŻUŻEL

Najgroźniejszymi rywalami Polaków (w składzie Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak i Dominik Kubera)będą Rosjanie, którzy celują w 3. triumf z rzędu w SoN. Na lubelskim torze zobaczymy ponadto żużlowców z Anglii, Australii, Danii, Szwecji i Czech. 1. runda Speedway of Nations odbędzie się w piątek 16 października. Transmisję z 1. rundy SoN przeprowadzi Canal+ Sport od godziny 18.30. 2. runda Speedway of Nations odbędzie się w sobotę 17 października. Transmisję TV przeprowadzi Canal+ od godziny 18.30.

Najnowsze