Żużlowiec o swoim #hot16challenge2: „Nie wierzę, że to zrobiłem!”

2020-05-21 17:19 MF
Tobiasz Musielak
Autor: Radosław Jóźwiak/CYFRASPORT Tobiasz Musielak

Tobiasz Musielak to pierwszy żużlowiec w Polsce, który wziął udział w słynnym #hot16challenge2, czyli wyzwaniu, polegającym na nagraniu rapowej zwrotki w szczytnym celu. Zawodnik toruńskiego Apatora opowiedział o emocjach, jakie towarzyszyły mu podczas muzycznego debiutu: - Do dzisiaj nie wierzę, ze to zrobiłem – powiedział Musielak.

Akcja #hot16challenge2 polega na nagraniu hip-hopowego kawałka, a każdy uczestnik zabawy wpłaca pieniądze na zbiórkę w serwisie siepomaga.pl. Nastepnie nominuje kolejne osoby, a dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Szokujące wyznanie żużlowca: „Linki były rozwieszone na wysokości głowy”

Pierwszym żużlowcem w Polsce, który nagrał swoją zwrotkę jest Tobiasz Musielak, zawodnik Apatora Toruń.

Rapującego Musielaka zobaczyło już prawie 12 tysięcy fanów. – Do dzisiaj nie wierzę, że to zrobiłem! – przyznał żużlowiec w magazynie „Dobry Wieczór Speedway” w nSport+. – Pomogli mi znajomi, w tym kolega z Leszna, Marcin Skrzypczak, który pomagał mi przy tekście. Całość zrobiliśmy w półtorej godziny – powiedział wychowanek Unii Leszno.

Znany żużlowiec założył zespół muzyczny. Wkrótce wyda płytę!

Musielak nominował m.in. Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka, ale ten pomysł nie wzbudził ich entuzjazmu. - Chciałem się włączyć do akcji charytatywnej i myślałem, że chłopaki się do tego dołączą. Ale jeśli ktoś tego nie czuje, to nie ma co go przymuszać – powiedział Musielak 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze