Kate Abdo i Tyson Fury

i

Autor: fot. Instagram Promotor Tysona Fury'ego zaatakował dziennikarkę Kate Abdo

89-letni promotor Tysona Fury'ego o pięknej dziennikarce: Pier***** ją! [WIDEO]

2021-10-07 10:28

W środę późnym wieczorem polskiego czasu odbyła się finałowa konferencja prasowa przed sobotnią walką Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem. Pod koniec panowie wymienili kilka ostrych słów, ale do spotkania twarzą w twarz nie doszło. "Bohaterem" został jednak promotor Brytyjczyka.

Atmosfera przed trzecią walką Fury'ego z Wilderem robi się coraz gorętsza. Pod koniec środowej konferencji prasowej prowadząca ją dziennikarka Kate Abdo oddała głos głównym bohaterom, którzy wymienili między sobą kilka mocnych zdań.

Różański o walce Fury - Wilder. "To tykająca bomba, w ręku ma petardę" [TYLKO U NAS]

Abdo widząc co się dzieje, zaprosiła obu panów do face to face. Ostatecznie jednak do niego nie doszło. Zaprotestował m.in. Bob Arum, czyli promotor Fury'ego i szef grupy Top Rank. 89-latek już po wszystkim w rozmowie z dziennikarzami nie przebierał w słowach, wypowiadając się o Abdo.

- Przywieźli ją z Wielkiej Brytanii, ale ona przez całą konferencję trzymała stronę Wildera. Ona wiedziała, że nie ma w planach face to face, a mimo to chciała do takiego spotkania doprowadzić. Pier***** ją i pier***** ich. Nie było face to face i dzięki temu uratowaliśmy walkę - powiedział Arum.

Mówiąc "ich" Arum miał na myśli telewizję Fox, dla której Abdo pracuje. Fox współpracuje z Premiere Boxing Champions, czyli grupą, która reprezentuje Wildera.

- Ona pracuje dla Fox i dlatego jest całkowicie uprzedzona w stosunku do Tysona. Na szczęście Tyson nie pozwolił jej grać w te durne gierki - zakończył Arum.

Znakomita wiadomość w sprawie walki Fury - Wilder 3! Polscy kibice będą zachwyceni

Sonda
Kto wygra walkę Tyson Fury - Deontay Wilder 3?
Adamek, Borek i Kowancki typują walkę Fury - Wilder
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze