Deontay Wilder, Tyson Fury

i

Autor: East News Deontay Wilder i Tyson Fury

Znakomita wiadomość w sprawie walki Fury - Wilder 3! Polscy kibice będą zachwyceni

2021-10-06 17:37

W nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas odbędzie się jedna z najlepszych bokserskich gal w tym roku. W walce wieczoru Tyson Fury zmierzy się z Deontayem Wilderem, a wcześniej w ringu zobaczymy także Adama Kownackiego i Roberta Heleniusa. W środę popołudniu dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski przekazał kibicom bardzo dobrą wiadomość.

Poza starciem Fury'ego z Wilderem i Kownackiego z Heleniusem kibice zobaczą jeszcze dwa niezwykle interesujące pojedynki w królewskiej wadze ciężkiej - Efe Ajagba zmierzy się z Frankiem Sanchezem oraz utalentowany Jared Anderson z Władimirem Tereszkinem.

W Las Vegas nie zabraknie zatem emocji na najwyższym światowym poziomie, a to wszystko będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport!

"Czy w TVP Sport zobaczą Państwo Wilder-Fury III? Tak! A Kownacki-Hellenius II też? Też! A czy Mateusz Borek lubi się z Andrzejem Wasilewskim? No pewnie! Łączy nas boks, a w nocy z soboty na niedziele kolejne wielkie show!" - napisał dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski na Twiterze.

Saleta, Borek, Kownacki typują wynik walki Tyson Fury - Deontay Wilder [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

Kibice w Polsce czekają na rewanż Kownackiego z Heleniusem, ale fani boksu na całym świecie żyją oczywiście dopełnieniem trylogii między Furym i Wilderem. W pierwszym pojedynku był remis, w drugim Fury wygrał przed czasem. Wilder po porażce w lutym zeszłego roku szukał winnych wszędzie, tylko nie u siebie.

A to strój, w którym wyszedł do ringu był za ciężki, a to jego trener miał spiskować z obozem rywala. Jakby tego było mało, jego zdaniem Fury schował w rękawicach dodatkowe obciążenie. Brytyjczyk w swoim stylu nawiązał teraz do tych oskarżeń. 

Deontay, wiesz co? Teraz też będę oszukiwać, ponownie schowam podkowy do rękawic i kolejny raz rozwalę ci łeb. Nie masz żadnych szans, padniesz przed czwartą rundą – powiedział Fury.

Adam Kownacki trzyma kciuki za Deontaya Wildera w walce z Tysonem Furym. Wiemy dlaczego! [TYLKO U NAS]

Sonda
Kto wygra walkę Tyson Fury - Deontay Wilder 3?
Adamek, Borek i Kowancki typują walkę Fury - Wilder
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze