Tyson Fury - Deontay Wilder | Andrzej Kostyra

i

Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Tyson Fury - Deontay Wilder | Andrzej Kostyra

Saleta, Borek, Kownacki typują wynik walki Tyson Fury - Deontay Wilder [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2021-10-05 18:04

Po niezwykle emocjonującej walce Anthony'ego Joshuy i Ołeksandra Usyka, która przyciągnęła uwagę fanów sportów walki niemalże na całym świecie, czas na kolejny pojedynek na szczycie. Już za kilka dni w ringu zmierzą się Tyson Fury oraz Deontay Wilder, więc czas sprawdzić, jaki wynik typują eksperci, w tym Mateusz Borek, Przemysław Saleta, Tomasz Adamek i Adam Kownacki, który również będzie walczyć na sobotniej gali.

Już w najbliższą sobotę, 9. października czeka nas kolejne święto boksu. Po niezwykle emocjonującym starciu Anthony Joshua - Ołeksandra Usyk, które śledzili fani sportów walki prawie w każdym zakątku świata, przyszedł czas na starcie Tyson Fury - Deontay Wilder. Obaj zawodnicy po raz trzeci w historii spotkają się w ringu i znów dadzą show, na które czeka wielu fanów. Przed tam ważnym starciem, Andrzej Kostyra postanowił sprawdzić, jaki wynik tego pojedynku typują eksperci, w tym Mateusz Borek. Przemysław Saleta, czy Adam Kownacki, który również będzie walczyć na sobotniej gali, na której zobaczymy starcie Fury - Wilder. Okazuje się, że większość ekspertów stawia na Tysona Fury'ego. Sprawdźcie dlaczego, oglądając nasz materiał wideo, który znajduje się poniżej!

Marcin Najman odpalił prawdziwą bombę! Ta informacja zwaliła nas z nóg

- Przemek Saleta też stawia na Fury'ego. Jest on dla niego zdecydowanym faworytem, ponieważ walka z Wladimirem Kliczko pokazała, że ma niesamowity luz i w pojedynku z Wilderem też pokazywał wysokie umiejętności - zdradził Andrzej Kostyra w swoim materiale. - Mateusz Borek również stawia na Fury'ego, bo nie wierzy w Malika Scotta jako trenera, poza tym, Wilder jest złamany przy Fury'ego - dodał dziennikarz. Nie wszyscy typują jednak Brytyjczyka jako zwycięzcę tego pojedynku. - Adam Kownacki podkreślał w rozmowie ze mną, że dla niego byłoby lepiej, gdyby wygrał Wilder. Ma nadzieję, że ten trafi Tysona i wygra, bo to otworzyłoby przed nim perspektywę walki o mistrzostwo świata - zdradził Kostyra. Sprawdźcie wszystkie typy ekspertów przed walką Fury - Wilder. 

Arkadiusz Tańcula opowiedział, jak naprawdę wyglądają zarobki w FAME MMA! O tym się głośno nie mówi, szok

Adamek, Borek i Kowancki typują walkę Fury - Wilder
Sonda
Tyson Fury - Deontay Wilder: KTO WYGRA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze