Adam Kownacki

i

Autor: Przemek Kamiński / Super Express Adam Kownacki

Adam Kownacki przed wielkim wyzwaniem! Jego przeciwnik ujawnił wszystko w mediach społecznościowych

2022-05-18 19:30

Adam Kownacki po dwóch porażkach z Robertem Heleniusem nie zamierza się walczyć z łatwym przeciwnikiem. "Babyface" już w lipcu zmierzy się z doświadczonym brytyjskim pięściarzem, który walkę z Polakiem "ogłosił" przypadkowym zdjęciem w mediach społecznościowych. Rywalem Polaka będzie Dereck Chisora.

Adam Kownacki stanie przed arcytrudnym rywalem, którym będzie Dereck Chisora. Polak ostatnią walkę stoczył w październiku 2021 roku z Robertem Heleniusem. "Babyface" przegrał pojedynek z Finem przed czasem. Po dwóch porażkach z rzędu Kownacki opuścił czołowe rankingi wagi ciężkiej. Polski pięściarz ma okazję się zrehabilitować już w lipcu w walce z doświadczonym Brytyjczykiem.

Wyjaśniła się przyszłość Grzegorza Krychowiaka. Polak rozstał się z klubem, zasiał ziarno niepewności

Sonda
Czy Adam Kownacki wygra z Dereckiem Chisorą?

Dereck Chisora dodał zdjęcie na Instagramie, które od razu wziął pod lupę ekspert bokserski - Kacper Bartosiak. Od razu po odkryciu kto będzie rywalem Chisory, zakomunikował o wszystkim na Twitterze. "Chisora na Insta przez przypadek pokazał wszystko! Jak się przybliży to widać wszystkie szczegóły - walka 9 lipca w O2, a jako "opponent"... Adam Kownacki!" - napisał Bartosiak.

Pudzianowski zakrwawiony i zdyszany po starciu z młodymi chłopakami. "Gonią i mordę rozbijają"

Adam Kownacki trenuje z seniorami W Nowym Jorku
Nasi Partnerzy polecają