Wyjaśniła się przyszłość Grzegorza Krychowiaka. Polak rozstał się z klubem, zasiał ziarno niepewności

2022-05-18 13:31
Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski

Ostatnie miesiące Grzegorz Krychowiak spędził w AEK-u Ateny. Jednak wypożyczenie reprezentanta Polski do greckiego klubu dobiegło końca. Co dalej z przyszłością gwiazdy kadry? Zostanie w Grecji czy będzie występował w Krasnodarze? W mediach społecznościowych opublikował tajemniczy wpis.

Grzegorz Krychowiak w barwach AEK Ateny rozegrał dziewięć meczów i strzelił dwa gole w lidze greckiej. Zespół Polaka zajął piąte miejsce w rozgrywkach, co jest rozczarowaniem, a zadecydowały o tym dwie z rzędu porażki. "Krycha" był wypożyczony do greckiego klubu z Krasnodaru do końca sezonu. Gdy Rosja zaatakowała Ukrainę to nasz kadrowicz nie wyobrażał sobie występów w Krasnodaru. Skorzystał z przepisów FIFA i zmienił klub. Jednak teraz znów jest zawodnikiem rosyjskiego klubu. W mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym pożegnał się z kibicami AEK-u i zasiał ziarno niepewności. - Piękniejsza niż greckie zabytki jest tylko grecka gościnność, bardzo dziękuję za fantastyczne przyjęcie niesamowitym kibicom i piękny czas spędzony w Grecji, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy - napisał Grzegorz Krychowiak na swoim profilu na Instagramie.

„To był nasz Roberto Carlos” - tak Jakub Kiwior dorastał do reprezentacyjnego powołania

Sonda
Czy lubisz Grzegorza Krychowiaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze