Pudzianowski zakrwawiony i zdyszany po starciu z młodymi chłopakami. "Gonią i mordę rozbijają"

2022-05-18 13:21
Mariusz Pudzianowski
Autor: KSW Mariusz Pudzianowski

Ale to będzie starcie tytanów! W walce wieczoru KSW 70 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Ten wielki superfight rozgrzeje Atlas Arena do czerwoności. Pudzianowski ostro zasuwa do pojedynku. Po przedostatnich sparingach miał cały rozkwaszony nos. - Gonią i mordę rozbijają - mówił o jego sparingpartnerach.

Już nie tylko poty, ale i krew przelewa Mariusz Pudzianowski (45 l.) przed starciem z Michałem Materlą. Na KSW 70 najsilniejszy człowiek świata zmierzy się w prawdopodobnie najtrudniejszym starciu podczas swojej przygody z MMA z „Bijącym sercem organizacji”. Ostre treningi mogą popłacić, a walka z ikoną federacji KSW jest coraz bliżej. Oj, będzie się działo!

NIE PRZEGAP! Norman Parke ma szokujący pomysł na walkę. Jest gotowy zrobić coś szalonego! Złapiecie się za głowy

Zakrwawiony i zdyszany Pudzian przed

„Pudzian” zasuwa z dużo młodszymi rywalami, którzy są niezwykle brutalni. - Przedostatnie sparingi zaliczone. Chłopaki po 100 kg, 25 lat, gonią i mordę rozbijają. Nikt nie powiedział, że będzie lekko – przyznał Pudzianowski, który dobrze wie, że ciężka praca popłaca.

Zawodnik organizacji KSW pokazał się z rozbitym nosem, z którego leciało sporo krwi. - Już mnie odcina, oddech ciężko złapać. Nos rozbity, ale tak musi być – dodał. Cały zalany potem wie, że w starciu z Materlą łatwo nie będzie. Wygrana byłaby najpoważniejszym skalpem w jego karierze.

KSW 70: Pudzian vs Materla. Gdzie oglądać?

Gala KSW 70 w Łodzi już w sobotę 28 maja. Transmisja gali na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relacja na żywo z gali KSW 70 Pudzianowski - Materla na Sport.se.pl. Zapraszamy!

NIE PRZEGAP! Mariusz Pudzianowski wyszydzony publicznie. To już może być gruba przesada

Kulisy FAME MMA 14
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze