Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski zakrwawiony i zdyszany po starciu z młodymi chłopakami. "Gonią i mordę rozbijają"

2022-05-18 13:21

Ale to będzie starcie tytanów! W walce wieczoru KSW 70 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Ten wielki superfight rozgrzeje Atlas Arena do czerwoności. Pudzianowski ostro zasuwa do pojedynku. Po przedostatnich sparingach miał cały rozkwaszony nos. - Gonią i mordę rozbijają - mówił o jego sparingpartnerach.

Już nie tylko poty, ale i krew przelewa Mariusz Pudzianowski (45 l.) przed starciem z Michałem Materlą. Na KSW 70 najsilniejszy człowiek świata zmierzy się w prawdopodobnie najtrudniejszym starciu podczas swojej przygody z MMA z „Bijącym sercem organizacji”. Ostre treningi mogą popłacić, a walka z ikoną federacji KSW jest coraz bliżej. Oj, będzie się działo!

NIE PRZEGAP! Norman Parke ma szokujący pomysł na walkę. Jest gotowy zrobić coś szalonego! Złapiecie się za głowy

Zakrwawiony i zdyszany Pudzian przed

„Pudzian” zasuwa z dużo młodszymi rywalami, którzy są niezwykle brutalni. - Przedostatnie sparingi zaliczone. Chłopaki po 100 kg, 25 lat, gonią i mordę rozbijają. Nikt nie powiedział, że będzie lekko – przyznał Pudzianowski, który dobrze wie, że ciężka praca popłaca.

Zawodnik organizacji KSW pokazał się z rozbitym nosem, z którego leciało sporo krwi. - Już mnie odcina, oddech ciężko złapać. Nos rozbity, ale tak musi być – dodał. Cały zalany potem wie, że w starciu z Materlą łatwo nie będzie. Wygrana byłaby najpoważniejszym skalpem w jego karierze.

KSW 70: Pudzian vs Materla. Gdzie oglądać?

Gala KSW 70 w Łodzi już w sobotę 28 maja. Transmisja gali na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relacja na żywo z gali KSW 70 Pudzianowski - Materla na Sport.se.pl. Zapraszamy!

NIE PRZEGAP! Mariusz Pudzianowski wyszydzony publicznie. To już może być gruba przesada

Kulisy FAME MMA 14
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze