Mariusz Pudzianowski wyszydzony publicznie. To już może być gruba przesada

2022-05-17 16:29
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski już w sobotę 28 maja na gali KSW 70 zmierzy się z Michałem Materlą w MMA. Obaj zawodnicy ciężko przygotowują się do tego starcia. "Pudzian" jak zawsze haruje w pocie czoła i nie zostawia niczego przypadkowi. Równie mocno ćwiczy Materla, choć ten znalazł chwilę, by zażartować z najbliższego rywala. Upublicznione w sieci wideo może sprowokować byłego mistrza świata strongmanów.

Mariusz Pudzianowski - Michał Materla to starcie, na które polscy kibice mieszanych sztuk walki czekają z wypiekami na twarzach. "Pudzian" to prawdziwa legenda rodzimego sportu. Były mistrz świata strongmanów zmienił ścieżkę kariery i od ładnych kilku lat jest pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Pozostaje jednym z najpopularniejszych wojowników w KSW, a jedną z jego głównych cech jest szacunek dla rywala. W zasadzie przed każdym starciem "Pudzian" zasypuje pochwałami przeciwników i raczej ich nie prowokuje. Materla to jedna z ikon MMA nad Wisłą. Od lat zalicza się do czołówki i jeśli Pudzianowski zdołałby go pokonać, to napisałby kolejny piękny rozdział swojej kariery. Jednak zanim dojdzie do walki w klatce, obaj muszą ciężko się przygotowywać. Materla znalazł moment, by podczas treningu nieco dopiec przeciwnikowi.

Michał Materla bez ogródek o Mariuszu Pudzianowskim przed KSW 70! Te słowa nie przejdą bez echa, powiedział co naprawdę myśli

Materla - Pudzianowski. Żarty na treningu

Całą scenę nagrał Artur Szpilka, który podzielił się filmikiem na Twitterze. Znany pięściarz puścił w obieg wideo, na którym Michał Materla nawiązuje do ikonicznego już cytatu "Pudziana". Podczas jednych z zawodów Mariusz Pudzianowski rzucał potężnymi ciężarami, a na koniec krzyknął do kamery "Polska górą!".

Ten cytat stał się po prostu legendarny. W internecie często używa się go w momencie wielkich sukcesów rodzimych sportowców i można powiedzieć, że "Pudzian" zapisał się nie tylko w historii swoich dyscyplin, lecz także memów. Tym razem z tego wszystkiego zażartował Materla. Na treningu wyraźnie nawiązywał do zmagań najbliższego rywala w kulach. Po tym jak wrzucił okrągłe gumowe piłki na podest, wykrzyczał właśnie: "Polska górą!".

Jan Błachowicz pokazał się po operacji. Włożyli mu rurkę pod oko, obrazki tylko dla odważnych

Kiedy walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla?

Walka Mariusz Pudzianowski - Michał Materla to jedno z największych wydarzeń w polskim MMA w 2022 roku. Jeszcze niedawno wydawało się, że takie zestawienie jest po prostu niemożliwe. Jednak "Pudzian" poczynił w klatce ogromny postęp i zasłużył sobie na tak poważny sprawdzian. Starcie Pudzianowski - Materla odbędzie się na gali KSW 70. Ta zostanie zorganizowana 28 maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze