Andrzej Gołota

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Andrzej Gołota

Andrzej Gołota okropnie zbrukany. Paskudne wyzwiska, to już rynsztok

2021-07-13 9:03

Nie ma wielu takich sportowców w historii Polski jak Andrzej Gołota. Popularny "Andrew" jest uwielbiany na całym świecie. Nie bez przyczyny nazywany jest także niekoronowanym mistrzem świata. Zdaniem niektórych fanów i ekspertów, Gołota został oszukany przez sędziów w jednym z pojedynków. Pięściarz został niespodziewanie brutalnie zaatakowany. Paskudne słowa o Andrzeju Gołocie padły z ust uznanego eksperta. Takie wyzwiska to rynsztok!

Andrzej Gołota to jeden z najbardziej uznanych polskich pięściarzy. Choć w jego kolekcji zabrakło najważniejszej perły, czyli oczywiście pasa mistrza świata wagi ciężkiej, to nie brakuje zdań, że ten jest niekoronowanym królem najważniejszej dywizji. "Andrew" ma tylu kibiców, co i przeciwników. Gołota rzadko jest jednak ostro krytykowany. Kibice do dziś wspominają, jak zarywali dla niego noce i jak dopingowali go w hitowych starciach. Tym bardziej szokujący był ten atak ze strony legendarnego dziennikarza, Dana Rafaela.

Zobacz także: Tak wygląda teraz Andrzej Gołota. Zdjęcie żony pokazuje, jaka jest prawda o jego życiu

Dan Rafael w paskudnych słowach o Gołocie! To już rynsztok

Dan Rafael jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy od sportów walki. 50-latek jest uznaną marką i tym bardziej dziwią jego słowa o Andrzeju Gołocie, które pasują raczej do rozmów spod "budek z piwem". - Gołota miał ogromny talent, ale był skończonym cymbałem. Zawodnik z najsłabszą psychiką w dziejach. Jeśli się nie mylę, jest jedynym "ciężkim", który walczył o wszystkie cztery pasy i ani razu nie wygrał - pisał na Twitterze Dan Rafael.

Andrzej Gołota z... bujną brodą! Ten widok trudno sobie wyobrazić, ale można to zobaczyć. Sprawdź sam w galerii!

Andrzej Gołota ostatni pojedynek stoczył na gali Polsat Boxing Night 23.02.2013 w Gdańsku przegrywając przez KO w 6 rundzie z Przemysławem Saletą. "Andrew" bił się na zawodowych ringach 52 razy. Wygrał 41 z nich, 33-krotnie przed czasem.

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy pięściarz w historii polskiego boksu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze