Vlog Andrzeja Kostyry

Andrzej Kostyra założył się z Przemkiem Saletą. Stawką jest… niezła flaszka! Chodzi o hitowe starcie

Przed nami emocjonujący weekend wypełniony bokserskimi starciami. Największe z nich to oczywiście dopełnienie trylogii, czyli walke w której Saul "Canelo" Alvarez zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem. Po zwycięstwie Meksykanina i remisie w pierwszej walce, pora na trwałe rozstrzygnięcie rywalizacji. Czy Kazach się odgryzie? W najnowszym odcinku vloga Andrzej Kostyra założył się z Przemkiem Saletą w sprawie tej walki. Stawka? Niezła flaszka!

Kto będzie górą tym razem? Kto wygra pięściarskie starcie tytanów? Saul Canelo i Giennadij Gołowkin trzeci raz wejdą między liny, by zmierzyć się w hitowym starciu. Meksykanin i Kazach mają niedokończone sprawy. Ich pierwszy pojedynek zakończył się remisem, a drugą walkę wygrał Canelo. Rozdrażniona ambicja Gołowkina sprawiła, że dopełnią trylogii. Czy tym razem górą będzie Gołowkin? Andrzej Kostyra w najnowszym odcinku vloga analizuje ten pojedynek z Przemysławem Saletą. Eksperci wskazują w stosunku 7:4 na Saula "Canelo" Alvareza. O co z kolei założył się dziennikarz z byłym sportowcem?

Canelo - Gołowkin 3. Andrzej Kostyra złożył się z Saletą. WIDEO

O co założyli się Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta? Stawką ich zakładu będzie butelka hiszpańskiego brandy Cardenal Mendoza Brandy de Jerez. - Łatwiej się założyć niż zapamiętać nazwę - żartował Przemek Saleta.

Sonda
Kto wygra walkę Canelo - Gołowkin 3?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze