Popek, Artur Szpilka

i

Autor: Materiały prasowe GROMDA Popek, Artur Szpilka

Mocne słowa

Artur Szpilka dobił znokautowanego Popka. Potężny cios wymierzony w rapera, naprawdę to o nim powiedział. Brutalna ocena

2023-12-02 8:34

Do historii przeszła gala GROMDA 15. Po długim oczekiwaniu raper i freak-fighter Popek zadebiutował w organizacji walk na gołe pięści i został brutalnie znokautowany już po kilkunastu sekundach przez „Orsu Corsu”. Po pojedynku brutalny cios dołożył od siebie też Artur Szpilka. Szczerze wypowiedział się na temat freak-fightera w GROMDZIE. Naprawdę powiedział to o nim na wizji!

O tym debiucie mówiło się od dawna! Raper Popek w końcu zadebiutował w GROMDZIE, największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Podczas grudniowego wydarzenia nie brakowało efektownych nokautów. Niestety, dla jego kibiców, także Popek wylądował na deskach po brutalnym prawym podbródkowym. Potężny cios ściął rapera znanego m.in. z „Gangu Albanii”. Krew zalała twarz Popka, który nie był w stanie podnieść się z desek.

Popek znokautowany na GROMDA 15. Dobił go także Szpilka

„Orsu Corsu” potrzebował zaledwie kilkunastu sekund, by ściąć swojego rywala z nóg. Nie minęła minuta, gdy sędzia ogłosił zakończenie starcia. Popek w wywiadzie przyznał, że trafił na ciężkiego przeciwnika, ale ostro trenował do tego pojedynku. Dzięki GROMDZIE miał także odmienić swoje życie.

W studiu po pojedynku Popka, walkę analizował m.in. były pięściarz, a obecnie zawodnik organizacji KSW Artur Szpilka. „Szpila” wypowiedział się wprost na temat freak-fightera.

- Nie da się przyjść ze świata koncertów i narkotyków do ringu i walczyć. Nie chciałem głośno mówić przed pojedynkiem, ale zobaczyliśmy z kim walczył... - brutalnie ocenił walkę Szpilka.

Zobaczcie zdjęcia z gali GROMDA w galerii poniżej.

Don Diego przed finałem GROMDA z Balboą i o walce Szeliga - Pasternak na FAME MMA
Najnowsze