Narzeczona Szpilki PUBLICZNIE o ŁUSZCZYCY na całym ciele. Pokazała ZDJĘCIE, ale nie chcesz tego widzieć!

2020-11-24 12:43 maszrum
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram / kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, postawiła sobie za cel odmianę losu wielu Polek. Próbuje tego dokonać na różne sposoby. Niektóre jednak szokują bardzo mocno. Tym razem Kamila Wybrańczyk na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać nogę z łuszczycą. Sama autorka fotki zaznaczyła, że trudno to oglądać. Jednak w tym wszystkim okazało się, że narzeczona Artura Szpilki ma wielki talent! Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższej galerii.

Kamila Wybrańczyk Instagram perfumy. To jedno z najczęstszych powiązań, jakie łączone jest z narzeczoną Artura Szpilki. Niezwykle popularna modelka i piosenkarka publikuje na Instagramie bardzo dużo treści. Dzięki temu zdobyła w sieci sporą popularność. Wykorzystuje ją do promowania swoich produktów kosmetycznych. Tym razem jednak poszła bardzo daleko. Na portalu społecznościowym pojawiło się straszne zdjęcie nogi zaatakowanej przez łuszczycę. Sama autorka fotki zaznaczyła, że choroba toczy jej całe ciało i z pewnością nikt nie chciałby tego oglądać. Była to odpowiedź na transmisję, którą Kamila Wybrańczyk prowadziła za pośrednictwem Instagrama.

ZOBACZ: Artur Szpilka zaproponował narzeczonej spłodzenie dziecka. Odpowiedź może zmienić WSZYSTKO w ich związku

Narzeczona Szpilki PUBLICZNIE o ŁUSZCZYCY. Jest ZDJĘCIE, ale nie chcesz tego widzieć!

Kamila Wybrańczyk tym razem postanowiła więc mocno zaszokować. Podobnie zaskakujące jest drugie zdjęcie, które narzeczona Artura Szpilki opublikowała w tej materii w medium społecznościowym. Kamila Wybrańczyk wrzuciła bowiem fotkę po wielkiej przemianie, która wydawała się niemożliwa do osiągnięcia. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie w poniższej galerii!

Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Najnowsze