Kostyra i Szpilka zakopali topór wojenny

i

Autor: Marek Zielińki/Super Express

Szpilka o depresji

Artur Szpilka otworzył się przed Andrzejem Kostyrą. Opowiedział o depresji, tego się lękał

2022-07-26 16:29

Artur Szpilka w swojej karierze nie raz popadał w różnie konflikty. Od kilku lat nie po drodze było mu z dziennikarzem Andrzejem Kostyrą, ale w końcu doszło do pojednania między bokserem a byłym szefem sportu w „Super Expressie”! W specjalnym wywiadzie z tej okazji Szpilka opowiedział o wielu sprawach dotyczących nie tylko kariery, ale i życia prywatnego. Wyjawił więcej także na temat swojej depresji.

Dla wielu fanów sportów walki to mogło być nie lada zaskoczenie! Artur Szpilka i Andrzej Kostyra od niemal 5 lat mieli ze sobą nie po drodze. Negatywne nastawienie między bokserem a dziennikarzem utrzymywało się długo, ale w końcu doszło do pojednania, a efektem tego jest obszerny wywiad, jakiego Szpilka udzielił Kostyrze w siedzibie „Super Expressu”. Od ostatniej rozmowy obu panów minęło wiele czasu i wiele również zmieniło się w karierze „Szpili”, który obecnie odpoczywa od boksu i próbuje swoich sil w mieszanych sztukach walki. Nie mogło tego tematu zabraknąć, ale pięściarz opowiedział także o swoim życiu prywatnym oraz problemach, m.in. depresji.

Karolina Brzuszczyńska w żałobie. Poruszający wpis gwiazdy FAME MMA, tymi słowami pożegnała swojego brata

Zobacz zdjęcia ze spotkania Artura Szpilki z Andrzejem Kostyrą! Kliknij w galerię poniżej:

Andrzej Kostyra zapytał Szpilkę o depresję. Pięściarz o wszystkim opowiedział

W rozmowie Szpilki z Kostyrą poruszono wiele tematów. Jednym z nich był temat wiary polskiego pięściarza, o czym więcej pisaliśmy we wcześniejszym materiale. Nie zabrakło także trudnego tematu depresji, z jaką zmagał się bokser. Nawet spotkania z fanami nie były dla niego niczym przejmnym. – Wiadomo, że na to wiele rzeczy się składa. Kiedy przegrywasz coś się w twoim życiu załamuje. Jeżeli dla ciebie całym życiem jest sport, jak było w moim przypadku wtedy, to czułem się tak, jak wyglądała moja walka. Jak wyglądała dobrze, to czułem się świetnie. Jak czułem się źle, nie chciałem wychodzić do ludzi, jak ludzie podchodzili do mnie po autograf, to myślałem, że się ze mnie naśmiewają. Tak to wtedy wyglądało – wyjaśnił Artur Szpilka.

Sonda
Kto wygra walkę Szpilka - Bad Boy?

Walka Łukasza Różańskiego przełożona przez... Jennifer Lopez! Sensacyjne wieści, aż trudno to sobie wyobrazić

Zaraz potem sam przyznał, że zmienił swoje nastawienie, zwłaszcza jeśli chodzi o to, jak będzie prezentował się w walkach w mieszanych sztukach walki. – Dzisiaj zupełnie zmieniłem patrzenie na to wszystko. Ciężko nazywać sporty walki zabawą, ale swoje obecne starty w MMA traktuje jako przygodę i nie uzależniam swojego samopoczucia od danej walki – zapewnił Szpilka. Choć sam zawodnik przyznaje, że to jest przygoda, nie znaczy, że nie trenuje on poważnie do kolejnych starć w MMA. Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze