Łukasz Różański

i

Autor: Tomasz Radzik Łukasz Różański

tego jeszcze nie było

Walka Łukasza Różańskiego przełożona przez... Jennifer Lopez! Sensacyjne wieści, aż trudno to sobie wyobrazić

2022-07-26 7:01

Kibice Łukasza Różańskiego, jak i sam pięściarz szykowali się na jego najbliższą walkę, podczas której miał on zmierzyć się Oscarem Rivasem o mistrzostwo świata w wadze bridger. Jak się jednak okazuje, starcie to zostało przesunięte, jednak powód może zaskoczyć wiele osób. Wszystko bowiem przez Jennifer Lopez i jej niedawny ślub z Benem Affleckiem.

Starcie Łukasz Różański - Oscar Rivas o mistrzostwo świata w wadze bridger planowo miało odbyć się 13 sierpnia w kolumbijskim mieście Cali, jednak polscy fani boksu, podobnie jak nasz pięściarz, będą musieli jeszcze trochę poczekać na tę walkę. Gala, podczas której miało dojść do pojedynku Różański - Rivas miała być nie tylko wielkim wydarzeniem sportowym, ale również rozrywkowym i miały na niej wystąpić wielkie gwiazdy, w tym także Jennifer Lopez. Ta jednak wzięła w ostatnim czasie ślub i wybrała się na miesiąc miodowy, przez co organizatorzy zdecydowali o przesunięciu terminu wydarzenia. 

NIE PRZEGAP: Artur Szpilka bezpośrednio o Bogu i wierze. Nawiązał do gestów Tomasza Adamka, wspomniał o demonach

Przez Jennifer Lopez walka Łukasza Różańskiego została przesunięta! Wszystko przez miesiąc miodowy piosenkarki

- Walka o zawodowe Mistrzostwo Świata w boksie, pomiędzy Oscar Rivas i Polakiem Łukaszem Różańskim, planowana na 13 sierpnia w Cale, Kolumbia jest niestety przesunięta. Łukasz już miał lecieć na konciwke obozu przygotowawczego do Miami. Winna @JLo Jennifer Lopez. Naprawdę. - poinformował na Twitterze promotor Andrzej Wasilewski ujawniając, dlaczego nie dojdzie do walki Różańskiego w terminie.

Mike Tyson przepowiada swoją śmierć! Mówi, że jego czas dobiega końca, szok!

Zobaczcie, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Łukasz Różański będzie mistrzem świata w nowej kategorii wagowej bridger?

Walka Łukasza Różańskiego z Rivasem przełożona! Wszystko przez ślub Jennifer Lopez

Chociaż doniesienia te mogą brzmieć absurdalnie, to faktem jest niestety, że na walkę Różański - Rivas o mistrzostwo świata w wadze bridger będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Pierwotnie gala planowana była na 13 sierpnia, jednak wiadomo już, że na pewno nie odbędzie się ona w tym terminie. Na kiedy została więc przełożona? Tego jeszcze nie ustalono i z pewnością nową datę poznamy w najbliższych dniach.

Norman Parke miał się bić z Sariusem na FAME MMA 15! Znamy powody, czemu tak się nie stało

Najnowsze