Mike Tyson

i

Autor: EastNews Mike Tyson

Szokujące słowa legendy!

Mike Tyson przepowiada swoją śmierć! Mówi, że jego czas dobiega końca, szok!

2022-07-21 22:54

Mike Tyson postanowił udzielić wyjątkowo mocnej i zagadkowej wypowiedzi. Bokserski mistrz w swoim podcaście "Hotboxin' With Mike Tyson" przyznał, że jest coraz bliżej swojej śmierci. Szokujące słowa legendy światowego sportu odbiły się szeroko w światowych mediach i są doprawdy szokujące. Obok tej wypowiedzi nie da się przejść obojętnie.

Mike Tyson postanowił zaskoczyć swoich fanów. Legendarny bokser, który od pewnego czasu prowadzi własny podcast "Hotboxin' With Mike Tyson" powiedział, że jego czas dobiega końca i coraz to bardziej myśli o swojej śmierci. Nie da się ukryć, że takie słowa z ust kultowego pięściarza są wyjątkowo zaskakujące i przeraziły wielu miłośników boksera. To nie brzmi dobrze.

Przykra wiadomość ogarnęła świat! Nie żyje Uwe Seeler, legenda niemieckiej i światowej piłki

Mike Tyson powiedział o swojej śmierci. Mówi, że jego czas się kończy

Kultowa postać światowego sportu powiedziała w swoim podcaście, że jej zdaniem, jej czas się zbliża i coraz częściej zdarza się jej myśleć o śmierci. Słowa są zaskakujące, gdyż Tyson ma dopiero 56-lat i wydawało by się, że jeszcze wiele lat przed nim. Jak sam jednak przekonuje, jest zupełnie inaczej i on sam już widzi oznaki swojego starzenia się.

- Oczywiście każdy z nas kiedyś umrze, ale kiedy stoję przed lustrem i widzę te małe plamki na mojej twarzy, myślę sobie "cholera, mój czas powoli dobiega końca" - powiedziała legenda światowego boksu.

Na jaw wyszły nowe informacje w sprawie kontraktu Lewandowskiego! Jest specjalny zapis, zrobili to specjalnie!

Aby zobaczyć, jak teraz wygląda Mike Tyson, przejdź do galerii poniżej.

Mike Tyson o pieniądzach. Padły mocne słowa

Słowa o śmierci nie są jedynymi, które padły z ust boksera. Powiedział on także, że nie zdarza mu się myśleć o sprawach materialnych.

- Pieniądze nic dla mnie nie znaczą, mam je w d*****. One nigdy nie sprawiły, że byłem szczęśliwszy. Bo gdy masz dużo pieniędzy nigdy nie wiesz tak naprawdę, czy ktoś cię rzeczywiście kocha. One dają tylko fałszywe poczucie bezpieczeństwa - powiedział Mike Tyson.

Sonda
Czy Mike Tyson to najlepszy pięściarz w dziejach?

Kiedy "Lewy" zagra pierwszy mecz w Barcelonie? Ile zarobi w nowym klubie?

Włącz podcast i poznaj szczegóły transferu dekady!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Najnowsze