Artur Walczak nie żyje! Wzruszające pożegnanie "Zalesia", który go znokautował

2021-11-26 15:25
Artur Waluś Walczak nie żyje. Miał 46 lat
Autor: Kadr z filmu PUNCHDOWN 5 (Artur "WALUS" Walczak) z kanały YouTube Artur Walczak Artur Waluś Walczak nie żyje. Miał 46 lat

W piątek napłynęły tragiczne informacje - wieku 46 lat zmarł Artur "Waluś" Walczak, który trafił do szpitala miesiąc temu po gali Punchdown. Po tym wszystkim głos zabrał Dawid "Zaleś" Zalewski, a więc zawodnik, który znokautował zmarłego, byłego już strongmana. Pożegnanie, które wystosował, jest bardzo wzruszające.

Gdy we Wrocławiu kibice i zawodnicy doskonale bawili się na gali Punchdown, jeszcze nie wiedzieli, że są świadkami prawdziwej tragedii. Tak bowiem bez wątpienia należy określić to, co stało się kilkadziesiąt dni po zakończeniu zmagań na policzkowanie. Znokautowany przez Dawida "Zalesia" Zalewskiego zawodnik, Artur "Waluś" Walczak, trafił do szpitala, gdzie jego stan zdrowia się pogorszył. Następnie wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, a 26 listopada opublikowano informację, że przegrał walkę o życie.

ZOBACZ TEŻ: Podano przyczynę śmierci Artura "Walusia" Walczaka. Ujawniono ważne informacje

Po tym wszystkim głos zabrał "Zaleś", który prywatnie żył z "Walusiem" w doskonałych relacjach. "Spoczywaj w pokoju. Jest mi mega przykro, że nie udało się wygrać tobie tej walki, którą w ostatnich dniach toczyleś w szpitalu, ja wierzyłem że będzie dobrze! Niestety tym razem się nie udało. Będę cię wspominać bardzo miło" - napisał Dawid Zalewski podkreślając, jak bolesna jest dla niego strata kolegi.

Choć stan "Walusia" był trudny od dłuższego czasu, to informacja o śmierci zawodnika wywołała duży szok. Swoje oświadczenie wobec tego wszystkiego wydała m.in. organizacja Punchdown, na której gali wydarzyła się cała sytuacja.

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze