Artur Szpilka, Andrzej Wasilewski

i

Autor: Mateusz Sobiecki / SUPER EXPRESS Artur Szpilka, Andrzej Wasilewski

Brutalna ocena debiutanckiej walki Artura Szpilki w KSW! Andrzej Wasilewski nie gryzł się w język [WIDEO]

2022-06-25 17:35

Na ten debiut w KSW czekały miliony Polaków! Artur Szpilka trafił do klatki organizacji KSW i wygrał w debiucie w Toruniu z Siergiejem Radczenką już w drugiej rundzie. Nie wszyscy byli jednak pod wrażeniem tego starcia. Andrzej Wasilewski w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywał, że jego zdaniem ten pojedynek nie wyglądał dobrze.

W piątek, 24 czerwca, odbyła się kolejna odsłona gal spod znaku Knockout Boxing Night. W Kielcach nie zabrakło czołowych polskich pięściarzy. Na ringu zaprezentował się m.in. dobry kolega Artura Szpilki Michał Cieślak. "Szpila" pojawił się na gali niedługo po swoim debiucie w klatce organizacji KSW. Na temat jego występu z Siergiejem Radczenką wypowiedział się Andrzej Wasilewski, promotor boksu i organizator gali w stolicy województwa świętokrzyskiego.

NIE PRZEGAP! Potworny nokaut na gali Knockout Boxing Night. Od tego nagrania przechodzą ciarki, pięściarz nie był w stanie się podnieść

Andrzej Wasilewski ocenia debiut Artura Szpilki w KSW

- Co z Arturem Szpilką? Muszę podkreślić jedną rzecz - cieszę się bardzo, że wygrał, bo jestem z nim związany emocjonlanie. Nie oglądałem walki na żywo, tylko fragment kończący. Nie znam się tym specjalnie, ale... Gołym okiem widać, że ani jeden, ani drugi to nie jest zawodnik MMA - przyznał wprost Andrzej Wasilewski.

Cała rozmowa z Andrzejem Wasilewski w materiale wideo i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Andrzej Wasilewski szczerze komentuje powrót Tomasza Adamka
Sonda
Czy Artur Szpilka poradzi sobie w KSW?
Najnowsze