Krzysztof Głowacki

i

Autor: East News Krzysztof Głowacki

Wyglądało to dramatycznie!

Co mu się stało z twarzą?! Szokujące zdjęcie Głowackiego, boli od samego patrzenia

2023-01-22 10:46

Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej Krzysztof Głowacki poległ w Manchesterze w starciu z Richardem Riakporhe'em. Niepokonany na zawodowych ringach Brytyjczyk przeważał od pierwszego gongu i ostatecznie zakończył walkę w 4. rundzie. Choć Polak nie wylądował na deskach, to przyjął kilka potężnych bomb i tylko sędziemu może dziękować, że nie przegrał przez ciężki nokaut.

- To może być taki mój ostatni taniec. Ta walka odpowie na wiele pytań, w tym na te najważniejsze - w którym miejscu teraz jestem. Mam nadzieję, że jeszcze przede mną dużo dobrego, ale najpierw muszę pokonać Riakporhe - powiedział nam Głowacki kilka dni przed pojedynkiem w Manchesterze. Nasz były mistrz świata nie miał jednak żadnych szans w starciu z Brytyjczykiem i wiele wskazuje na to, że ta poważna kariera już niestety za nim.

Riakporhe zdemolował Głowackiego

Riakporhe dyktował warunki od samego początku, a Głowacki w poważne tarapaty po raz pierwszy wpadł w 2. rundzie. W trzeciej odsłonie Polak co prawda miał swoje momenty, ale w kolejnej było po wszystkim. Brytyjczyk kilkoma bombami potężnie wstrząsnął "Główką", nasz reprezentant nawet nie starał się odpowiadać i sędzia słusznie przerwał pojedynek. Arbiter tym samym prawdopodobnie uchronił Polaka od brutalnego nokautu. A z jaką siłą uderzał Riakporhe najlepiej obrazuje poniższe zdjęcie. Boli od samego patrzenia...

Krzysztof Głowacki

i

Autor: Getty Images Krzysztof Głowacki

Paulo Bento trenerem Biało-Czerwonych? Kim jest "pożeracz pucharów"? Co zmieni w grze Polaków?

Posłuchaj i poznaj bliżej prawdopodobnego selekcjonera polskiej kadry!

Listen on Spreaker.
Najnowsze