Flyod Mayweather

i

Autor: East News Flyod Mayweather

Czegoś takiego jeszcze nie było! Mayweather pobije się na dachu słynnego hotelu, wiemy, jak będzie wyglądać ring [WIDEO]

2022-05-05 12:19

Choć legendarny Floyd Mayweather Jr zakończył karierę w 2017 roku, to co jakiś czas wraca między liny. W akcji zobaczymy go ponownie już 14 maja, a jego rywalem w walce pokazowej będzie były sparingpartner Don Moore. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że panowie skrzyżują rękawice... blisko 300 metrów nad ziemią.

Pojedynek odbędzie się w Burj Al Arab w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czyli najwyższym hotelu na świecie. A dokładniej na... lądowisku dla helikopterów, który usytuowany jest na 27. piętrze. Ze względu na mocno ograniczoną powierzchnię walkę z trybun obejrzy zaledwie 40 kibiców.

Mistrz świata z uznaniem o Polaku! Mówi o dużym niebezpieczeństwie w ringu

Bilety nie należą jednak do najtańszych - za jedną wejściówkę trzeba zapłacić ponad 800 tysięcy złotych! Chętnych oczywiście nie brakowało, a na trybunach z pewnością pojawią się same znane nazwiska z pierwszych stron gazet. Walka odbędzie się na dystansie 8 rund, ale nie będzie punktowana i w efekcie nie zostanie wskazany zwycięzca.

Do sieci trafił właśnie projekt ringu oraz trybun i trzeba przyznać, że robi kolosalne wrażenie. Zresztą zobaczcie sami!

Mateusz Borek szykuje wielką awanturę w ringu! Znamy coraz więcej szczegółów

Sonda
Czy Floyd Mayweather Jr. wróci jeszcze do boksu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze