Dominika Tajner

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Dominika Tajner

Ciężkie chwile

Dominika Tajner przeżywa trudne chwile! Obawia się, że… zemdleje. "Będzie wojna"

2022-09-16 16:37

Dominika Tajner stoi przed wielkim życiowym wyzwaniem. W Republice Południowej Afryki będzie pierwszy raz sprawdzać się w nowej roli. Pojechała tam razem ze swoim ukochanym - Mariuszem Wachem. Pięściarz stoczy tam twardy pojedynek. - Będę bardzo mu kibicować, obawiam się wręcz, że zemdleję z tych emocji i będą mnie wynosić - mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Nadchodzi wielki moment! Mariusz Wach stoczy kolejną dużą zagraniczną walkę – tym razem w Republice Południowej Afryki. Jego rywalem będzie Kevin Lerena. Polski pięściarz nie będzie miał łatwego zadania. Ma za to bardzo mocne wsparcie w osobie narzeczonej, Dominiki Tajner. „Polski Wiking” może liczyć na swoją ukochaną i… menedżerkę w jednej osobie. W rozmowie z „Super Expressem” Tajner opowiedziała o tym, jaki stres towarzyszy jej podczas tego wyjazdu. Wprost przyznała, że w ringu szykuje się prawdziwa wojna.

Wach – Lerena: Dominika Tajner mówi o wielkich emocjach

Dominika Tajner pierwszy raz sprawdza się w roli menedżera w boksie i nie jest to łatwa misja. Na razie radzi sobie jednak bardzo dobrze. -  Napotykam pewne trudności, które trzeba rozwiązywać - teoria to jedno, a praktyka drugie. Na miejscu dopilnowuję dokumentów, ogarniam całą logistykę, muszę zaspokoić potrzeby sponsorów. To bardzo ważny moment w moim życiu, jestem mocno podekscytowana walką Mariusza – mówi w rozmowie z „Super Expressem”.

Dominika Tajner o związku z Mariuszem Wachem: Wielki kawał chłopa o gołębim sercu, jesteśmy szczęśliwi!

Mariusz Wach zaręczył się z Dominiką Tajner. Nam opowiada szczegóły

Menedżerka Wacha jest prywatnie jego narzeczoną. Pod ringiem będą jej towarzyszyć podwójne emocje. - Będę bardzo mu kibicować, obawiam się wręcz, że zemdleję z tych emocji i będą mnie wynosić (śmiech). Mariusz jest jednak dobrze nastawiony, będzie wojna i zarąbista walka – przyznała.

Dominika Tajner wprost o boksie: Jest bardzo specyficzny i trudny

Była żona Michała Wiśniewskiego nie ukrywa, że rynek boksu nie należy do najłatwiejszych. - Wszystko co mogę zrobić, by wspólnie z Mariuszem spędzać czas i sobie nawzajem pomagać, to jest na ten moment fajne. Oczywiście gdzieś tam będą przewijały się kryzysy, że życie zawodowe będzie nam przeszkadzało w życiu prywatnym, albo o coś się pokłócimy zawodowo i przejdzie to w życie prywatne, ale to wszystko jest do wypracowania – kończy.

Kiedy walka Wach – Lerena? Gdzie oglądać – transmisja tv i stream online

Gala boksu zawodowego z RPA z walką Wach – Lerena zaplanowana jest na 17 września 2022 roku. Początek pojedynku nie powinien mieć miejsca przed 22:45. Transmisja na żywo na TVP Sport. Stream online z walki Wach – Lerena na Sport.tvp.pl Zapraszamy!

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim na High League 4: W klatce szacunku nie będzie

Sonda
Kto wygra walkę Wach - Lerena?
Najnowsze