Kasjusz Don Kasjo Życiński, Artur Szpilka

i

Autor: YouTube/ KOstyra SE screen, Tomasz Radzik/SE Don Kasjo o walce z Arturem Szpilką

Don Kasjo odgraża się Arturowi Szpilce! Bardzo mocna deklaracja, „Szpila” będzie chciał go za to „skarcić”?

2022-06-16 13:25

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński to jedna z barwniejszych postaci w środowisku freak-fightów w Polsce. Z jednej strony kontrowersyjny celebryta, z drugiej zawodnik z przeszłością w profesjonalnym sporcie. To połączenie sprawia, że wygrane idą u niego w parze z oglądalnością. Don Kasjo po starciach z takimi profesjonalistami jak Norman Parke czy Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Arturem Szpilką. Co więcej, zapowiada on, że wygrałby z byłym pretendentem do mistrzostwa świata przed czasem! Czy „Szpila” zareaguje na te zaczepki?

O możliwej walce Kasjusz Życiński – Artur Szpilka mówi się już nie od dzisiaj. Artur Szpilka przyznał nawet, że otrzymał taką propozycję i nie wykluczył, że dojdzie do tego starcia. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził nawet, że oferta finansowa za tę walka była bardzo interesująca finansowo. Na razie jednak Artur Szpilka skupia się na innym starciu – debiucie w MMA na gali KSW 71, na której zmierzy się z Sergiejem Radczenką – bokserem, którego pokonał na punkty, ale wynik sędziowski został zmiażdżony w opinii publicznej. Don Kasjo w rozmowie z kanałem „MMA-bądź na bieżąco” również zapowiedział, że jego starcie z Szpilką może stać się faktem. I mocno odgrażał się potencjalnemu rywalowi.

Szpilka z Radczenko stoczą nie jeden, a dwa pojedynki! Zawarli dżentelmeńską umowę

Don Kasjo zapewnia fanów, że… znokautuje Szpilkę!

Don Kasjo to jedna z najpopularniejszych postaci w polskim freak-fighcie. Życiński wielką popularność zdobył walcząc w FAME MMA, a teraz zajął się promocją innego projektu, Prime Show MMA. W swojej karierze mierzył się z różnymi przeciwnikami, a wśród nich znalazło się dwóch zawodowców – Norman Parke i Marcin Wrzosek. Pierwszy z nich pokonał Życińskiego, ale Wrzosek niespodziewanie uległ Don Kasjo! Teraz twarz Prime Show MMA chce nie tylko walczyć ze Szpilką, ale zapowiada też, że pokona byłego pretendenta do mistrzostwa świata.

Półnagi Mariusz Pudzianowski wypiął pierś i zaczął wymachiwać tym jak opętany. Ogromny wysiłek, pot lat się strumieniami

 – Tak, prawdopodobnie taka walka będzie. Muszę tylko zoperować łokcie. Nie będę miał żadnego problemu. Totalnie wybiję mu boks z głowy. Znokautuję go. Tak, jak w poprzednich walkach leżał na deskach, tak teraz też tam skończy – odgraża się Don Kasjo w rozmowie z „MMA-bądź na bieżąco”.

 – Nie interesują mnie kursy bukmacherów. Prawdopodobnie będę "underdogiem", ale mnie to nie interesuje. Więcej, to na nim będzie presja. Artur nie ma ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany – dodał Kasjusz Życiński. Czy Artur Szpilka zareaguje na te zaczepki? Możliwe, że chęć „skarcenia” Don Kasjo za te słowa przyspieszy sprawę organizacji tego starcia!

Dziewczyna Szpilki pokazała piersi. Kamila Wybrańczyk poszła na całość
Najnowsze