Fiodor Czerkaszyn

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Fiodor Czerkaszyn

Vlog Andrzeja Kostyry

Fiodor Czerkaszyn wstrząsająco o wojnie. W domu babci wyleciały szyby! | Andrzej Kostyra

Fiodor Czerkaszyn odniósł wielkie zwycięstwo w Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą opowiedział o planach na swoją karierę, kolejnych krokach, które podejmie i wojnie na Ukrainie. - Ludzie się przyzwyczaili, ale wciąż jest niebezpiecznie. W domu babci wyleciały szyby - mówi Czerkaszyn w szczerym wywiadzie.

Fiodor Czerkaszyn otworzył sobie drzwi do wielkiej kariery! Po wygranej na gali SHOWTIME mówi się o nim wiele! Zachwytom nie było końca. Pięściarz pochodzący z Ukrainy, a utożsamiający się także z Polską był gościem najnowszego odcinka vloga Andrzeja Kostyry. Nie zabrakło tematów sportu, planów i celów na karierę, a także… wojny na Ukrainie. Czerkaszyn nie ukrywa, że sytuacja wciąż nie jest kolorowa.

Dramatyczne wieści z USA! Walczył na gali Czerkaszyna, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej

Czerkaszyn o wojnie: W domu babci wyleciały szyby!

Czerkaszyn nie ukrywa, że sytuacja w Charkowie wciąż jest napięta. - Rodzice mieszkają w domu 30 kilometrów pod Charkowem. Jest tam w miarę bezpiecznie, ale jak to jest… Dzisiaj jest bezpiecznie, a jutro wyłączają prąd, pojutrze słyszą bombardowanie… W mieszkaniu mojej babci wyleciały szyby. W innym też zostały uszkodzone - przyznał.

Jego zdaniem ludzie na Ukrainie powoli przyzwyczajają się do wojny i uspokajają tych, którzy nie przebywają akurat w ojczyźnie.

- W Charkowie jest niebezpiecznie. Bombardują, wyłączają prąd… Jest przykro! Codziennie kontaktuję się z rodzicami i przyjaciółmi. Ci ludzie sprawiają wrażenie, jakby się przyzwyczaili. Dla nas to jest szok. Jesteśmy w strachu. Dzwonimy, jak czytamy jakieś wiadomości. A ci ludzie są przyzwyczajeni i uspokajają nas. Bardzo to przeżyłem, ale czuję, że rodzice dają sobie z tym radę – mówi Czerkaszyn.

Koncert Fiodora Czerkaszyna w USA! Ta walka może mu otworzyć drzwi do wielkich pojedynków

Oglądaj całą rozmowę Andrzeja Kostyry z Fiodorem Czerkaszynem w materiale wideo.

RL9 kontra CR7. Kto wygra tę walkę? Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Lewandowski pokona Ronaldo. Zieliński w sztosie. Mateusz Borek komentuje." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze