Fury i Wilder skoczyli sobie do gardeł. Było o krok od BIJATYKI na gołe pięści [WIDEO]

2020-02-20 10:28 DaO
Deontay Wilder, Tyson Fury
Autor: East News Deontay Wilder i Tyson Fury

Boks ponownie jest na ustach całego świata. Wszystko za sprawą walki, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po raz drugi rękawice skrzyżują Deontay Wilder i Tyson Fury. Obaj bokserzy doskonale wiedzą, jak podgrzać i tak gorącą atmosferę przed starciem w Las Vegas. Na ostatniej konferencji prasowej przed wielką walką doszło między nimi do przepychanki.

Takimi pojedynkami emocjonują się nawet osoby, która na co dzień nie interesują się sportami walki. Rywalizacja Wildera z Furym to punkt obowiązkowy dla wszystkich kibiców. Będzie to drugie starcie obu zawodników. Pierwsze z nich, które odbyło się 1 grudnia 2018 roku niespodziewanie zakończyło się remisem. Niespodziewanie, bo Fury leżał nawet na deskach.

Werdykt sędziów wymusił na promotorach doprowadzenia do drugiej walki Wildera z Furym. W międzyczasie pięściarze stoczyli kilka pojedynków i obaj nadal pozostają niepokonani. Nie ma jednak wątpliwości, że na gali w Las Vegas jeden z nich po raz pierwszy pozna, co to gorycz porażki. Walka odbędzie się z soboty na niedzielę polskiego czasu. Przed starciem doszło do kilku konferencji prasowych z udziałem bokserów.

Ostatnia miała miejsce na trzy dni przed walką. I ponownie zawodnicy podgrzali atmosferę. Na konferencji doszło do przepychanki między Furym i Wilderem. Podczas spotkania nie brakowało również słownych docinek. - Znalazłem cię, gdy byłeś uzależniony od kokainy, wielki jak dom i myślałeś o samobójstwie. Doprowadziłem cię do wielkiego boksu - powiedział Wilder do Fury'ego.