Krzysztof Głowacki

i

Autor: Knockout Promotions Krzysztof Głowacki 30 kwietnia wystąpi w walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 21

Głowacki wraca na polski ring! Po czterech latach ponownie powalczy przed własnymi kibicami

2022-04-06 17:33

Już 30 kwietnia w Wałczu, na gali Knockout Boxing Night 21, do ringu powróci dwukrotny mistrz świata, wałczanin oraz jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy - Krzysztof Głowacki (31-3, 19KO).

Popularny Główka ostatnią walkę w Polsce stoczył prawie cztery lata temu! W tym czasie zwyciężył w Chicago z Maksimem Własowem, stoczył ciężki, choć przegrany bój z aktualnym mistrzem wagi Cruiser - Lawrencem Okolie oraz wystąpił w skandalicznym pojedynku z Mairisem Briediesem zakończonym kontrowersyjnym przerwaniem przez sędziego.

Niebotyczny rekord! Walkę Fury'ego na Wembley obejrzą dziesiątki tysięcy kibiców, na ringu także Polak

W Wałczu wystąpią również: Mateusz Tryc (13-0, 7KO), który w swojej ostatniej, grudniowej walce pokonał “argentyńską bestię” Javiera Maciela od razu meldując się w pierwszej trzydziestce światowego rankingu Boxrec oraz niepokonany talent wagi superśredniej - Kamil Bednarek (10-0, 6 KO).

Kibice będą mogli obejrzeć również ringowy debiut Tobiasza Zarzecznego, który niedawno podpisał kontrakt z grupą Knockout Promotions stając się najmłodszym w historii tej dyscypliny zawodowym pięściarzem.

Dom Oleksandra Usyka zdewastowany przez rosyjskie wojsko! Żona pięściarza pokazała zdjęcie mrożące krew w żyłach

Krzysztof Głowacki prosto z mostu o walce Artur Szpilka - Krzysztof Włodarczyk
Najnowsze