Tyson Fury

i

Autor: fot. AP Photo Tyson Fury 23 kwietnia zmierzy się z Dillianem Whyte'em

Niebotyczny rekord! Walkę Fury'ego na Wembley obejrzą dziesiątki tysięcy kibiców, na ringu także Polak

2022-04-06 17:10

Już 23 kwietnia na Wembley Tyson Fury zmierzy się z Dillianem Whyte'em, a stawką pojedynku będzie należący do "Króla Cyganów" pas federacji WBC w wadze ciężkiej. Boks w Wielkiej Brytanii cieszy się ogromną popularnością, co najlepiej widać w liczbie sprzedanych biletów. To będzie bokserski rekord wszech czasów na Wyspach!

W pierwsze trzy godziny po otwarciu sprzedaży biletów kibice wykupili 85 tysięcy wejściówek. Organizatorzy robili wszystko, by powiększyć trybuny do magicznej granicy 100 tysięcy, ale ostatecznie stanęło na 94 tysiącach. Ostatnie cztery tysiące wypuszczono na rynek w środę w południe i jak można się było spodziewać rozeszły się jak świeże bułeczki.

Adamek szokująco o Bidenie! "Trump miał dobre relacje z Putinem" [TYLKO U NAS]

W efekcie walkę Fury'ego z Whyte'em obejrzy z trybun legendarnego Wembley 94 tysięcy fanów i będzie to rekord wszech czasów w brytyjskim boksie! Dla "Króla Cyganów", który  po raz ostatni przed własnymi kibicami rywalizował niespełna cztery lata temu, będzie to druga obrona pasa.

Organizatorzy zdradzili już także niemal całą kartę walk gali na Wembley. Między linami w akcji zobaczymy m.in. Polaka Daniela Bociańskiego, który skrzyżuje rękawice z przyrodnim bratem Tysona Fury'ego, Tommym Furym.

Dom Oleksandra Usyka zdewastowany przez rosyjskie wojsko! Żona pięściarza pokazała zdjęcie mrożące krew w żyłach

SALETA O KLĘSCE KOWNACKIEGO I WALCE FURY - WILDER | Andrzej Kostyra
Najnowsze

Materiał sponsorowany