GROMDA 4 KIEDY GALA i O KTÓREJ GODZINIE? Godzina startu gali Gromda 4 DATA. O KTÓREJ GODZINIE i którego dnia Gromda 4 26.02.2021?

2021-02-24 16:12 mso
Gromda 4
Autor: Gromda MATERIAŁY PRASOWE Gromda 4

GROMDA 4 - gala walk na gołe pięści. Kiedy i o której godzinie Gromda 4? Gromda 4 DATA i GODZINA walk na gołe pięści. Gdzie oglądać galę walk na gołe pięści Gromda? GROMDA 4 GODZINA startu gali. Już w piątek 26 lutego kibiców sportów walki czeka kolejny niezapomniany "Krwawy Piątek" z GROMDĄ! W cieszącej się coraz większą popularnością turniejowej formule walk na gołe pięści znów zmierzy się ośmiu śmiałków. Zwycięzca spotka się z mocno bijącym "VASYLEM" w starciu o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Gromda 4: O której godzinie gala walk na gołe pięści? Gromda 4 GODZINA i DATA startu gali.

GROMDA 4 DATA i GODZINA STARTU GALI. Kiedy gala walk na gołe pięści Gromda 4?

Jedno już jest pewne - GROMDA już zdążyła nieodwracalnie zmienić krajobraz sportów walki w Polsce. Nowatorski projekt Mateusza Borka (MB Promotions) i Mariusza Grabowskiego (Tymex Boxing Promotion) pozwolił doświadczonym promotorom boksu zawodowego konfrontować nieustraszonych wojowników na nowych zasadach. Dwóch zawodników spotyka się bez rękawic w mniejszym niż zazwyczaj ringu o wymiarach 4 x 4 metra. Walki toczą się do skutku, a wygrać można tylko przez nokaut lub poddanie. Kolejne gale GROMDY cieszyły się coraz większą popularnością. Gwiazdami projektu zostali finaliści pierwszej edycji turnieju - Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn i Krystian "TYSON" Kuźma. Decydujące starcie dostarczyło niezapomnianych zwrotów akcji i zakończyło się nokautem na szarżującym "TYSONIE". Na tej samej gali w nowej edycji turnieju błysnął „VASYL”, dając najlepszy dowód na to, że w tej formule naprawdę można „wrócić mocniejszym”.

Dodatkiem do kolejnej edycji turnieju będą także - zgodnie z gromdziarską tradycją - pojedynki specjalne. W „Extra Fightach” kibice będą mogli zobaczyć Piotra "CAPO" Półchłopka, który na GROMDZIE najpierw dzielnie próbował stawić czoła "TYSONOWI", by na kolejnej gali efektownie pokonać "LODÓWĘ". Znów pokaże się także Łukasz "GOAT" Parobiec, ale warto zwrócić szczególną uwagę na Bartłomieja "KRUSZYNĘ" Bielasa. Takiego giganta (210 cm wzrostu, 140 kg) jeszcze na GROMDZIE nie było! Piątkowa gala będzie się także wyróżniać nową scenografią, która będzie nawiązywać do filmu "Sin City: Miasto Grzechu". Gromdziarski "KRWAWY PIĄTEK" powita współczesnych gladiatorów również drobną zmianą przepisów. Losowanie par turnieju oraz "Extra Fightów" odbędzie się w czwartek podczas ceremonii ważenia. Każdy z uczestników gali pozna swojego rywala w tym samym momencie. 

Don Diego tuż po ZNOKAUTOWANIU Tysona na gali Gromda 3

Kiedy gala Gromda 4? Gdzie oglądać walki na gołe pięści Gromda?

Gala Gromda 4 odbędzie się już w piątek, 26 lutego. Start gali zaplanowano na godzinę 20:00. Nie będzie transmisji w telewizji! Gala jest sprzedawana tylko w systemie PPV. Dostęp do Gromda 4 można wykupić na Gromda.tv! KLIK!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze