Joe Biden, Wołodymyr Zełenski i Andrzej Wasilewski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express/Twitter Joe Biden, Wołodymyr Zełenski i Andrzej Wasilewski

Wielka odwaga prezydenta

Joe Biden zszokował świat i odwiedził Ukrainę! Mocne słowa polskiego promotora, mówi o historycznej chwili

2023-02-20 11:34

Prezydent USA Joe Biden we wtorek i środę gościć będzie w Polsce, ale dzień przed wizytą w naszym kraju Amerykanin zszokował świat i odwiedził Ukrainę. Cały świat jest pod wrażeniem zachowania i odwagi Bidena, a swoimi przemyśleniami z tej okazji podzielił się m.in. znany promotor boksu w Polsce, Andrzej Wasilewski.

"Witamy w Kijowie; pana wizyta jest bardzo ważnym sygnałem wsparcia dla wszystkich Ukraińców" - napisał w poniedziałek na Telegramie prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, potwierdzając niezapowiedzianą wizytę prezydenta USA Joe Bidena na Ukrainie. Odwiedziny związane są z pierwszą rocznicą rosyjskiej inwazji na naszych wschodnich sąsiadów, która przypada na najbliższy piątek 24 lutego. Biden po wizycie w Ukrainie przybędzie do Polski - w naszym kraju spędzi wtorek i środę.

Joe Biden zszokował świat

Wizytę Bidena na Ukrainie komentują media na całym świecie. Odwagę prezydenta USA docenia także świat sportu w Polsce. Głos w tym temacie zabrał m.in. Andrzej Wasilewski, promotor boksu i szef grupy KnockOut Promotions. "Prezydent Joe Biden właśnie zaszokował świat. Nie chowa się za pancernymi szybami, nie podstawia sobowtórów podczas wystąpień publicznych we własnym kraju. Osobiście spaceruje po ulicach Kijowa... Nieprawdopodobne, historyczne wydarzenie! Wielki gest, wielka chwila!" - napisał Wasilewski na Twitterze.

Andrzej Wasilewski o zamieszaniu z walką Różańskiego i powrocie Diablo w Zakopanem
Najnowsze