Artur Szpilka

i

Autor: GROMDA Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk będzie walczyć na GROMDZIE? Stanowcze słowa Artura Szpilki

2021-09-17 21:10

Kobiety walczące w ringu na gołe pięści? To nie jest wymarzony widok dla Artura Szpilki. Znany pięściarz uważa, że panie nie powinny angażować się w tego typu rywalizacje. „Szpila” wyznał również, co sądzi o ewentualnym występie na gali Gromda swojej partnerki Kamili Wybrańczyk. Odpowiedź była jednoznaczna.

Wybrańczyk walczyła już z Martą „Linkimaster” Linkiewicz i Kamilą „Zusje” Smogulecką na Fame MMA. Z pierwszą przegrała, z drugą wygrała. Artur Szpilka nie ukrywał, że jej walki przeżywał bardziej niż swoje. Pięściarz był gościem studia podczas gali Gromda 6. Prowadzący studio Mateusz Borek zapytał szefa federacji Mariusza Grabowskiego o możliwą walkę kobiet na następnych galach. Głos w sprawie zabrał również Szpilka.

Ogromny sukces Anny Lewandowskiej! Robert może szaleć ze szczęścia, wielkie wyróżnienie

Mateusz Borek o USUNIĘCIU Kanału Sportowego. Mówi o ZORGANIZOWANEJ GRUPIE

- To już jest typowa rywalizacja dla mężczyzn. Nie chciałbym, by kobiety brały w nich udział - powiedział. Dopytany o ewentualny występ Kamili Wybrańczyk na takiej gali wyraził zdecydowany sprzeciw. Grabowski nie zaprzeczył. Być może już na następnych galach Gromdy zobaczymy w ringu płeć piękną.

Wielka mistrzyni pozywa Netflixa! Żąda ogromnych pieniędzy

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze