Kamila Wybrańczyk będzie walczyć na GROMDZIE? Stanowcze słowa Artura Szpilki

2021-09-17 21:10
Artur Szpilka
Autor: GROMDA Artur Szpilka

Kobiety walczące w ringu na gołe pięści? To nie jest wymarzony widok dla Artura Szpilki. Znany pięściarz uważa, że panie nie powinny angażować się w tego typu rywalizacje. „Szpila” wyznał również, co sądzi o ewentualnym występie na gali Gromda swojej partnerki Kamili Wybrańczyk. Odpowiedź była jednoznaczna.

Wybrańczyk walczyła już z Martą „Linkimaster” Linkiewicz i Kamilą „Zusje” Smogulecką na Fame MMA. Z pierwszą przegrała, z drugą wygrała. Artur Szpilka nie ukrywał, że jej walki przeżywał bardziej niż swoje. Pięściarz był gościem studia podczas gali Gromda 6. Prowadzący studio Mateusz Borek zapytał szefa federacji Mariusza Grabowskiego o możliwą walkę kobiet na następnych galach. Głos w sprawie zabrał również Szpilka.

Ogromny sukces Anny Lewandowskiej! Robert może szaleć ze szczęścia, wielkie wyróżnienie

Mateusz Borek o USUNIĘCIU Kanału Sportowego. Mówi o ZORGANIZOWANEJ GRUPIE

- To już jest typowa rywalizacja dla mężczyzn. Nie chciałbym, by kobiety brały w nich udział - powiedział. Dopytany o ewentualny występ Kamili Wybrańczyk na takiej gali wyraził zdecydowany sprzeciw. Grabowski nie zaprzeczył. Być może już na następnych galach Gromdy zobaczymy w ringu płeć piękną.

Wielka mistrzyni pozywa Netflixa! Żąda ogromnych pieniędzy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze