Ale METAMORFOZA narzeczonej Szpilki. Co ona zrobiła?! GIGANTYCZNA zmiana

2021-03-01 11:33 mil
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk jest na finiszu przygotowań do swojej walki w ramach FAME MMA 9. Kobieta ciężko trenowała, aby w pojedynku z Zusje pokazać jak największe umiejętności. Tymczasem na kilka dni przed tym pojedynkiem zupełnie niespodziewanie postawiła na gigantyczną zmianę w swoim wyglądzie! Jak zaragowali na to jej liczni sympatycy?

Ukochana Artura Szpilki z pewnością w ostatnich tygodniach mogła porozmawiać ze swoim narzeczonym także i o kwestiach dotyczących sportu - treningów i przygotowań. Kobieta bowiem, podobnie jak i bokser, zamierza parać się sportami walki. Wybrańczyk stoczy swoją walkę w ramach FAME MMA 9, a jej przeciwniczką będzie Zusje. Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Tymczasem w dniach poprzedzających starcie narzeczona pięściarza postanowiła odmienić swój wygląd! O co chodzi i jak komentują to fani? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Tak Adam Małysz ŚWIĘTOWAŁ sukces Piotra Żyły! Totalny SZOK, mało kto by się odważył [ZDJĘCIA]

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze