Kiedy pożegnalna walka Tomasza Adamka? "Góral" podał NOWY TERMIN

2020-06-06 18:54 MC
Tomasz Adamek
Autor: Cyfrasport Tomasz Adamek

Tomasz Adamek w tym roku nie pojawi się w ringu. "Góral" chciał stoczyć jeszcze jedną walkę, żeby pożegnać się z kibicami, jednak pandemia koronawirusa zmusiła go do zmiany planów. W tej sytuacji trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nowy termin to 2021 rok.

Tomasz Adamek ma już 43 lata i czuje się spełnionym sportowcem. Chciałby jednak pożegnać się z polskimi kibicami walką w naszym kraju. Początkowo zapowiadano, że wydarzenie odbędzie się w lipcu. W międzyczasie, w związku z koronawirusem, pojawiły się pomysły, by pojedynek zorganizować w październiku bądź grudniu. Okazało się, że nic z tego...

OSKARŻYŁ Mike'a Tysona o branie sterydów! "Nie potępiam go"

- Poczekamy z tym do przyszłego roku, widzimy co się dzieje z tą pandemią. Ślub córki też jest przełożony - wyjaśnił Adamek w "Magazynie Sportowym" na kanale "Przeglądu Sportowego".

Andrzej Fonfara będzie nosił przy sobie BROŃ [WIDEO]

Adamek to były mistrz świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wazde półciężkiej. Na zawodowych ringach stoczył 59 pojedynków - jego bilans to 53 zwycięstwa i sześć porażek. Walczył między innymi z Paulem Briggsem, Stevem Cunninghamem, Johnathonem Banksem, Chrisem Arreolą, Witalijem Kliczką, Wiaczesław Głazkowem czy Jarrellem Millerem.

Andrzej Kostyra - Tomasz Adamek

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze