Kiedy rewanż Artur Szpilka - Siergiej Radczenko? "Szpila" wskazał możliwy termin

2020-06-27 19:02 MC
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Artur Szpilka jest zdeterminowany, żeby stoczyć rewanżowy pojedynek z Siergiejem Radczenką. Chce bowiem zmazać plamę, jaką była jego postawa w marcowym starciu zakończonym bardzo kontrowersyjnym werdyktem. Kiedy może dojść do tej walki? Jak zdradził w mediach społecznościowych "Szpila", możliwy termin to listopad.

Artur Szpilka i Siergiej Radczenko zmierzyli się 7 marca w Łomży. Ukrainiec zaprezentował się zdecydowanie lepiej od Polaka, którego posłał dwa razy na deski, dlatego werdykt był tym bardziej zaskakujący. Sędziowie przyznali zwycięstwo "Szpili".

Artur Szpilka wozi się autem za 250 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Polak chciałby pokazać w ringu, że jest po prostu lepszy, dlatego postawił sobie za cel stoczenie rewanżowej walki z Radczenką. Najpierw musi jednak dojść do pełni sił po operacji barku, którą przeszedł w kwietniu. "Czekam, tylko się wyleczę i walczymy. Myślę, że około listopada" - napisał na Twitterze, wskazując możliwy termin.

Mateusz Masternak pewnie pokonał Siergieja Radczenkę!

Sam Radczenko czeka na konkrety. - Każdy, kto widział walkę, wie, kto był lepszy i kto powinien wygrać. Ja chcę rewanżu, Szpilka też i mam nadzieję, że dojdzie do niego. Żadnej propozycji jeszcze nie dostałem, ale wiem, że Artur jest po operacji i pewnie jak już wróci do treningów, to pojawią się konkrety - powiedział Radczenko w rozmowie z TVP Sport.

Saleta o ofercie walki w FAME MMA i werdykcie Szpilka-Radczenko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj