Artur Szpilka i Łukasz Różański

i

Autor: YouTube Knockout Boxing Night Artur Szpilka i Łukasz Różański

Kolejna zmiana terminu walki Szpilki z Różańskim! Poznaliśmy konkretną datę

2021-04-29 7:20

Na konferencji prasowej przed galą KnockOut Boxing Night 15 dowiedzieliśmy się, że jedno z najciekawszych starć w polskim boksie ostatnich lat zostało ponownie przełożone. Artur Szpilka i Łukasz Różański spotkają się ze sobą nie 22, a dopiero 30 maja. Wszystko to zostało podyktowane ostatnimi decyzjami rządu w sprawie restrykcji i obostrzeń. Nowy termin powinien pozwolić na udział fanów w nadchodzącej gali!

Konferencja prasowa przed galą KnockOut Boxing Night 15 zapowiadała się niezwykle ekscytująco. Artur Szpilka i Łukasz Różański nie darzą się sympatią i iskrzyło między nimi już podczas ich pierwszego spotkania na gali KBN 14 w Jachrance. Wtedy też poznaliśmy pierwszy termin ich walki, która miała odbyć się 14 maja. Później walka została przesunięta o ponad tydzień na 22 maja. Gdy wydawało się, że to ostateczny termin gali, organizatorzy znów postanowili dokonać korekt, choć trudno im się dziwić – W środę 28 kwietnia rząd ogłosił bowiem zmiany w obowiązujących obostrzeniach.

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum

Zmiana powinna ucieszyć kibiców!

Od 29 maja, według najnowszego planu polskiego rządu, kibice będą mogli w 50 proc. wypełnić zamknięte obiekty sportowe. Gala KBN 15 odbędzie się w hali Podpromie w Rzeszowie, która może pomieścić nawet 6800 kibiców. Jeśli nowe zasady obostrzeń wejdą w życie, organizatorzy będą mogli sprzedać 3400 wejściówek na swoją galą, którą w innym wypadku można byłoby obejrzeć jedynie w telewizji w systemie PPV.

Nie tylko Szpilka z Różańskim

Artur Szpilka i Łukasz Różański w walce wieczoru gali KBN 15 zmierzą się o pas WBC International w nowopowstałej kategorii wagowej bridger. Zwycięzca tego starcia otrzyma także prawo do walki o mistrzostwo świata w tej kategorii. Oprócz Szpilki i Różańskiego na gali zobaczymy także m.in. Mateusza Masternaka, Pawła Stępnia, Adama Balskiego czy znanego z GROMDY Mateusza Kubiszyna. 30 maja do walki staną także znani youtuberzy i influenserzy: Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki czy Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, który na pierwszej gali MMA-VIP pokonał Marcina Najmana.

Szpilka - Różański. Tak typują gwiazdy sportów walki i eksperci [TYLKO U NAS]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze