Trzecia porażka Adama Kownackiego z rzędu! Ringowa wojna dla Demirezena

i

Autor: Zrzut ekranu z transmisji Trzecia porażka Adama Kownackiego z rzędu! Ringowa wojna dla Demirezena

"Babyface" przegrywa

Trzecia porażka Adama Kownackiego z rzędu! Ringowa wojna dla Demirezena

2022-07-31 4:49

Nie był to udany polski wieczór w Nowym Jorku. Najpierw słabo na Red Bull Arena zaprezentował się Robert Lewandowski, niedługo później w Barclays Center nie błyszczał Adam Kownacki. "Babyface" zanotował u siebie trzecią porażkę z rzędu. To może oznaczać koniec marzeń o wielkich sukcesach w świecie boksu. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji na żywo.

Na żywo

Kownacki - Demirezen

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Jednogłośna decyzja sędziów! 96-94, 97-93, 97-93 dla Demirezena!

10/10

KONIEC WALKI! Czekamy na werdykt sędziów! 

10/10

Rozcięcie na twarzy Polaka. Dużo ciosów Demirezena dochodzi do głowy Kownackiego. Widać, że Polakowi przeszkadza rozcięcie z łuku brwiowego. Co chwilę ociera to miejsce. 

9/10

Oj, dużo... Wiele ciosów zebrał Kownacki. Brakuje dynamiki i w nogach, i w rękach. Zły zwiastun przed ostatnią rundą, która może okazać się kluczowa dla losów pojedynku. 

9/10

W pierwszych 30 sekundach Kownacki dał się zamknąć na linach i zebrał nieco ciosów od Turka. 

8/10

Ta runda musi trafić na konto Adama Kownackiego. Znów uaktywnił się "Babyface" i to głowa Demirezena częściej fruwała. Ważne były też liczne ciosy na tułów. 

8/10

Dwa ciosy doszły do głowy Demirezena i za moment Kownacki zaczął bombardować tułów Turka. Tego potrzeba! Widać, że Polak posłuchał się swojego narożnika. 

7/10

7/10

Demirezen po słabszej poprzedniej rundzie wrócił na swoje tory. Kownacki zbiera kolejne serie ciosów od Turka. Niestety... Końcówka dla "Babyface'a", ale to raczej jest za mało! 

6/10

Nieco zwolnił Demirezen i znów do głosu częściej dochodził Kownacki. Polak nie podkręca tempa tylko notorycznie szuka kolejnych ciosów - czy to na głowę, czy to na korpus. To powinna być runda "Babyface'a".

6/10

Zaczynamy drugą połowę walki. 

5/10

5/10

Kownacki nieco spuścił z tonu? A może to Demirezen przyspieszył? Jedno jest pewne. Turek zaczął dochodzić do głosu. Głowa Kownackiego lata w różnych kierunkach. Nawet jeśli Polak trafia to nie robi to dużego wrażenia. Kolejna ostra końcówka, ale runda raczej powędruje na konto Demirezena. 

4/10

Dużo aktywniejszy był Demirezen i to przynosi efekt. Dużo prostych sięgnęło głowy Polaka. "Babyface" wytrzymał sporo mocnych ciosów. - Adam, wszystko w porządku? - pyta lekarz. Polak potwierdził, że jest dobrze. 

4/10

Głośny doping dla Kownackiego. "Adam! Adam!" niesie się z trybun. Kownacki naprawdę dobrze działa kombinacjami ciosów. 

3/10

Latają potężne bomby w powietrzu. Jeden cios może wszystko zmienić. Sporo uderzeń dochodzi głowy Turka, ale ten naprawdę dobrze się odgryza. Kownacki jest jednak dużo lepszą wersją siebie w porównaniu z ostatnimi dwoma starciami.

3/10

Dużo uderzeń na korpus prezentuje dziś Kownacki. "Babyface" mądrze punktuje Turka, ale coraz częściej do głosu dochodzi Demirezen. Widać, że sporo ciosów dochodzi do głowy Polaka. 

2/10

Wydaje się, że obie rundy otwierające pojedynek trafiają na konto Polaka. Kownacki uderza więcej, trafia częściej i mocniej. Panowie wymienili dwa ciosy po gongu, ale z sympatią uderzyli się po wszystkim w pośladki. 

2/10

Kownacki przyjmuje kilka ciosów na start drugiej rundy. Jak z Washingtonem, "Babyface" chce się bić z Turkiem. Demirezen przyjmuje kolejne uderzenia. Spada grad ciosów na jego głowę! 

1/10

Dobra pierwsza runda w wykonaniu Adama Kownackiego. Polak trzyma wysoko gardę i tak jak nas przyzwyczaił wymienia ciosy. Niestety, kilka mocno uderzeń doszło do głowy "Babyface'a". Niezła runda jak na otwarcie.

1/10

Zaczynamy walkę!

"Babyface" przegrał dwie ostatnie walki z Robertem Heleniusem. Czy wróci na zwycięskie tory?

Jako pierwszy zaprezentowany został Demirezen. Ciepła reakcja przywitała Adama Kownackiego! 

Obaj zawodnicy są już w ringu!

Adam Kownacki przeszedł niesamowitą metamorfozę. Schudł wiele kilogramów i ma zaprezentować się zupełnie inaczej niż w ostatnich walkach. 

Zdaniem bukmacherów, zdecydowanym faworytem walki jest Demirezen. 

O tym skandalu będzie się mówiło jeszcze długo!

Czekamy już na wyjście Adama Kownackiego do walki. 

Adam Kownacki za walkę w Nowym Jorku ma otrzymać fortunę. Według Przemysława Garcarczyka, to 750 tysięcy dolarów.

Wielka kłótnia! Narożnik byłego mistrza świata rozgoryczony po decyzji sędziego. Pięściarze się przytulili, ale to nie do siebie mają pretensje... Dramat! 

Barthelemy idzie spokojnie po narożnika po nokdaunie, ale sędzia przerywa pojedynek. Absurd. Skandal. Przekręt! Publiczność buczy na decyzję arbitra.

Wielki skandal i wielka awantura w ringu! 

Kownacki przed najbliższą walką: To dla mnie być, albo nie być

Kownacki przed dzisiejszą walką: To dla mnie być, albo nie być. Oglądaj materiał wideo!

Walka toczy się naprawdę w intensywnym tempie. To idealna przystawka przed daniami głównymi, w tym przed starciem najmocniej emocjonującym Polaków. 

Pojedynek Russella z Barthelemym będzie się toczył na dziesięciorundowym dystansie. 

Zaczyna się karta główna dzisiejszej gali. Na razie do ringu w Barclays Center wyszedł niepokonany Gary Russell i Rances Barthelemy.

Zapraszamy na relację na żywo z walki Kownacki - Demirezen. Początek około godziny 4:00 czasu polskiego. 

Kownacki - Demirezen Relacja na żywo w internecie

Adam Kownacki zdaje sobie sprawę z tego, że walka Kownacki - Demirezen będzie niezwykle ważna dla jego kariery. Porażka tak naprawdę może przekreślić jakiekolwiek nadzieje. - To dla mnie być, albo nie być. Pamiętam, że kiedyś miałem podobną sytuację, kiedy w 2014 roku walczyłem Charlesem Ellisem. On też miał przeciętny rekord - 9 zwycięstw i jedna porażka. Wtedy również ważyły się losy mojej przyszłości. Jeżeli teraz wygram, to znowu będę w czołówce wagi ciężkiej i znowu będzie o mnie głośno. Zbliżę się do walki o mistrzostwo świata. Jeżeli jednak przegram, to trzeba będzie się zastanowić co dalej - dodawał "Babyface".

Sonda
Czy Adam Kownacki zostanie mistrzem świata w boksie?
Adam Kownacki przed walką w Nowym Jorku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze