Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

Bokser wyszedł na wolność!

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł na wolność. Świetnie wieści o byłym mistrzu świata. Za co siedział?

2022-07-01 21:32

Wielu kibiców czekało na kolejną dużą walkę Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Niestety, były mistrz świata miał problemy z prawem i trafił za kratki. Dobre informacje w jego sprawie przekazał w programie "Ring" w TVP Sport Andrzej Wasilewski. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł na wolność.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk miał toczyć w tym roku wielkie pojedynki i być może znów stanąć przed szansą do zdobycia poważnych pasów w światowym boksie. Niestety, jego plany zostały przerwane. Wszystko z powodu decyzji sądu, który skazał pięściarza na odsiadkę. Włodarczyk został skazany za prowadzenie pojazdów mechanicznych mimo sądowego zakazu. 40-latek miał spędzić za kratkami kilka miesięcy.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł na wolność

Gościem ostatniego programu "Ring" na antenie TVP Sport był promotor boksu Andrzej Wasilewski. Ten przekazał dobre wieści w sprawie pięściarza. - Krzysztof Diablo Włodarczyk opuścił dzisiaj zakład karny - przekazał Wasilewski.

NIE PRZEGAP! Mateusz Gamrot o rozmowie z Khabibem Nurmagomedovem. Zdradził, co pokazywała mu legenda UFC po każdej rundzie

Krzysztof Włodarczyk - kim jest?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk stoczył 65 pięściarskich walk. Wygrał 60 pojedynków, z czego 40 przed czasem. Nie przegrywał od października 2017 roku, gdy Murat Gassiev pokonał go w starciu o pas IBF.

NIE PRZEGAP! Hitowa walka na KSW ogłoszona! Emocje gwarantowane. Znamy termin walki Rutkowski - Eskiev

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru w UFC: To wielkie wyróżnienie!
Najnowsze