Artur Szpilka i Łukasz Różański

i

Autor: YouTube Knockout Boxing Night Artur Szpilka i Łukasz Różański

Łukasz Różański: W oczach Artura Szpilki widziałem zdenerwowanie [WYWIAD]

2021-04-29 11:31

Ostatecznie 30 maja Łukasz Różański skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką, Stawką pojedynku w Rzeszowie będzie pas WBC International nowej kategorii wagowej bridger. - To jest coś wspaniałego, że ludzie będą mogli zobaczyć naszą walkę spod ringu - powiedział nam Różański.

"Super Express": - Jak zareagowałeś na zmianę daty pojedynku ze Szpilką?

Łukasz Różański: - Dostałem informację pięć minut przed wejściem na konferencję i troche w mojej głowie zaszumiało. To ze względu na to, że już tyle razy przekładano termin tej walki i nie wiedziałem tak naprawdę co o tym myśleć.

- Zmiana podyktowana jest oczywiście decyzją rządu. Przesunięcie terminu sprawi, że na trybunach pojawią się kibice.

- Z tego powodu bardzo się cieszę, to jest coś wspaniałego, że ludzie będą mogli zobaczyć naszą walkę spod ringu. Emocje dzięki temu będą jeszcze większe. A zainteresowanie w Rzeszowie jest bardzo duże. Na mieście pojawiły się banery, jeden z nich na wieżowcu na głównym rondzie, więc większość ludzi już wie. Miałem dużo pytań odnośnie biletów, nie wiedziałem co odpowiadać, ale teraz wszystko jest już jasne.

Artur Szpilka po konferencji z Łukaszem Różańskim: Wkurzyłem się i idę na burgera [WYWIAD]

- Na konferencji zacytowano wypowiedź Mateusza Borka dla "Super Expressu" i nie zareagowałeś na te słowa najlepiej.

- To jest wszystko oparte na tym, że nie dogadaliśmy się co do naszej współpracy i stąd takie uszczypliwości ze strony Mateusza Borka. Każdy ma swoją opinię i fajnie, ale szkoda, że większość nie potrafi jasno zadeklarować na kogo stawia. Większość mówi, że jak na punkty to Artur, a jak przed czasem to ja. Po co ten bufor bezpieczeństwa? Nie lepiej się określić?

- Tych opinii zebrałem ponad 20 i jak podliczyłem, to było naprawdę 50 na 50.

- Choć to będzie walka w nowej kategorii wagowe, to jednak podobnie jak w ciężkiej jeden cios może zadecydować. I to zarówno z mojej strony, jak i Artura, bo to jest dobry pięściarz, który walczył na najwyższym poziomie, ma duże doświadczenie. Mój plan jest jednak prosty - wychodzę na ring, robię co mam zrobić, wygrywam i wracam do domu.

- Jakie emocje podczas face to face? Co zobaczyłeś w oczach Artura?

- Emocji nie było praktycznie żadnych, a w oczach Artura zobaczyłem zdenerwowanie. Już wcześniej w Jachrance, gdy ogłaszano naszą walkę, to on mnie szczęknął, a to było spowodowane tym, że puszcza ciśnienie.

Wielka szansa dla Cieślaka. Eliminator do walki o pas w Polsce!

- Wasza walka będzie pokazana w płatnym systemie PPV. Nie myślałeś o tym, by podczas face to face zrobić coś "ekstra", co by podniosło sprzedaż?

- Stawiam, że i tak całe show skradną freak fighty tych panów, którzy siedzieli na konferencji za naszymi plecami. Mnie jednak interesuje tylko sport. Cieszę się, że jest ta nowa kategoria wagowa, i że będę częścią pisania kart jej historii.

- Co byś chciał na koniec powiedzieć Arturowi?

- Trenuj ciężko, widzimy się 30 maja i damy ludziom dobre show. To będzie bardzo dobre widowisko sportowe.

Znamy pierwsze słowa Krzysztofa Włodarczyka po wyjściu z więzienia!

Sonda
Kto wygra - Łukasz Różański czy Artur Szpilka?
Łukasz Różański: W oczach Szpilki zobaczyłem zdenerwowanie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze