MAKABRYCZNA zbrodnia pięściarza. Utopił partnerkę, która miała być w ciąży. Szczegóły jak z horroru

2021-05-03 10:31 Damian Okła
Rękawice bokserskie
Autor: East News

Wiele jest zbrodni, które potrafią wywołać ciarki na plecach i czasami aż ciężko uwierzyć, że człowiek jest zdolny do takich rzeczy. Tak jest choćby z doniesieniami dotyczącymi pięściarza z Portoryko, Felixa Verdejo. Uczestnik igrzysk olimpijskich jest podejrzewany o brutalne zabójstwo swojej partnerki. Ciało kobiety został odnalezione po kilku dniach, a sam zawodnik zgłosił się na policję i miał usłyszeć już zarzuty.

Nazwisko Felixa Verdejo mogło się obić o uszy fanom, którzy są na bieżąco z wydarzeniami w świecie boksu. Reprezentant Portoryko miał okazję wystąpić na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Tam większej furory nie zrobił, ale już na zawodowych ringach radzi sobie bardzo przyzwoicie. Do tej pory stoczył 29 pojedynków, z czego aż 27 wygrał, a 17 zakończył przed czasem. Niestety jego kariera została nieco spowolniona przez wypadek na motocyklu w 2016 roku. Niewykluczone, że po ostatnich wydarzeniach, o których informuje "The Guardian", kariera Verdejo wyhamuje na dobre. Bo sprawa jest naprawdę poważna. Według brytyjskich mediów pięściarz jest głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa 27-letniej kobiety, Keishli Rodriguez. Ciało ofiary zostało znalezione w stolicy Portoryko, San Juan.

Co on mu zrobił?! Brutalny nokaut w walce wieczoru w UFC! [WIDEO]

Kamila Wybrańczyk przed FAME MMA 10 | Koloseum

Makabryczna zbrodnia

Szczegóły sprawy mogą wywoływać ciarki na plecach i przywodzą na myśl sceny z najgorszych koszmarów. Jak podaje "The Guardian" do tragedii miało dojść w czwartek. Vardejo miał uderzyć partnerkę w twarz, wstrzyknąć jej substancję nieznanego pochodzenia, a następnie wywieźć nad rzekę, zawiązać ręce drutem, przywiązać do nich kamień i zrzucić z mostu. Na tym Vardejo miał jednak nie poprzestać.

Ofiara była w ciąży?

Agenci FBI uważają, że pięściarz po zrzuceniu kobiety z mostu, strzelił do niej z broni, gdy ta była już w wodzie. Niewykluczone, że w zbrodni ktoś pomagał mężczyźnie, ale służby nie ustaliły jeszcze tożsamości tej osoby. Według słów matki ofiary, 27-latka mogła być w ciąży, bo wcześniej przekazała, że Vardejo miał się udać do zamordowanej dziewczyny, aby sprawdzić wynik testu ciążowego. Pięściarz w niedzielę sam zgłosił się do agentów FBI i miał usłyszeć już zarzuty. Nie przekazano jednak, jakie konkretnie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze