Brutalny nokaut w UFC

i

Autor: Twitter Brutalny nokaut w UFC

Co on mu zrobił?! Brutalny nokaut w walce wieczoru w UFC! [WIDEO]

2021-05-02 8:22

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyła się kolejna gala UFC. W znakomitym stylu swoją walkę wygrał Jiri Prochazka, który w walce wieczoru brutalnie znokautował Dominicka Reyesa. Wszystko wyglądało niesamowicie efektownie - zwycięzca powalił swojego rywala obrotowym łokciem. Ten nie miał najmniejszych szans, aby później kontynuować jeszcze pojedynek.

Wszyscy fani MMA doskonale zdają sobie sprawę, że sport ten bywa tyleż efektowny, co i brutalny. Kolejny przykład takiego stanu rzeczy mieliśmy podczas gali UFC, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. W walce wieczoru Jiri Prochazka zmierzył się z Dominickiem Reyesem. W pewnym momencie zaczął mocno punktować rywala, aż wreszcie znokautował go w wyjątkowo efektowny sposób. Powalił go na ziemię obrotowym łokciem, czym wzbudził zachwyt wszystkich obserwatorów i sięgnął po zwycięstwo.

Tomasz Adamek na weselu córki wystawionym za 70 tysięcy dolarów! Mamy ZDJĘCIA! [TYLKO U NAS]

Triumf ten smakuje Prochazce z pewnością tym bardziej, jako że przed starciem to jego rywal był faworytem i większość osób twierdziła, że zgarnie wygraną. Polscy kibice mogą doskonale pamiętać Dominicka Reyesa z końcówki września, kiedy to stoczył pojedynek z Janem Błachowiczem, który na swoją korzyść rozstrzygnął Polak.

Jan Błachowicz o dopingu, Szpilce, wolnym czasie z rodziną i kolejnej walce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze