Marcin Najman i Andrzej Gołota wystąpią w kultowym programie! Te nogi zna cała Polska

2021-10-21 17:22
Marcin Najman, Andrzej Gołota
Autor: Instagram / marcin.najman Marcin Najman, Andrzej Gołota

Marcin Najman i Andrzej Gołota znają się od wielu lat. Niedawno legendarny bokser odwiedził „El Testosterona” w Polsce i spędzili oni razem sporo czasu. Pewnego dnia szef federacji MMA-VIP udostępnił zdjęcie z Gołotą i… Elżbietą Jaworowicz z programu „Sprawa dla reportera”. Wtedy nie było żadnego potwierdzenia, że obaj bokserzy wystąpią w słynnej produkcji, jednak teraz Marcin Najman rozwiał wszelkie wątpliwości.

Historia znajomości Marcina Najmana i Andrzeja Gołoty jest bardzo długa. „El Testosteron” nie raz publikował wiele materiałów w mediach społecznościowych ze spotkań z kochanym przez wielu bokserem i często także opowiadał o przyjaźni, jaka ich łączy. Niedawno Andrzej Gołota, który na co dzień mieszka w USA, znów spotkał się z Marcinem Najmanem – panowie wspięli się razem na Giewont, wzięli udział w programie telewizyjnym „Dzień Dobry TVN” czy pojawili się na spotkaniu Legia Warszawa – Leicester City (1:0). W mediach społecznościowych Najman udostępnił także zdjęcie z Gołotą i Elżbietą Jaworowicz znaną szerszej publiczności z jej autorskiego programu interwencyjnego „Sprawa dla reportera”, który prowadzi ona już od 1983 roku. Wtedy „El Testosteron” nie zdradził, czy panowie tylko odwiedzili plan, czy wzięli udział w nagraniu. Okazuje się jednak, że pojawią się oni w słynnym programie, który będzie można obejrzeć już niedługo.

Tego u Marcina Najmana było już za dużo. Potworna przykrość

Marcin Najman i Andrzej Gołota w „Sprawie dla reportera”. O czym będą rozmawiać?

O występie w wyżej wymienionym programie Marcin Najman poinformował na swoim Twitterze, ponownie udostępniając zdjęcie z Andrzejem Gołotą i prowadzącą Elżbietą Jaworowicz. Tym razem podpis nie pozostawiał żadnych złudzeń co do udział obu bokserów w programie. Inaczej jednak sprawa ma się z tematem nadchodzącego odcinka. Tutaj Marcin Najman już nic nie zdradził oprócz tego, że poruszony zostaną ważne tematy. Ci, którzy chcą dowiedzieć się, o czym będzie program „Sprawa dla reportera” z udziałem Najmana i Gołoty, będą mogli przekonać się już dziś. Emisja programu ma odbyć się 21 października o godzinie 21:30. – Dziś o 21.30 Sprawa dla Reportera. Ważne tematy. Będziemy – napisał „El Testosteron”.

Mariola Gołota nazwała go "Tęczowym Misiem". Nie chodzi wcale o jej męża!

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze