Mariola Gołota, Andrzej Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Mariola Gołota nazwała go "Tęczowym Misiem". Nie chodzi wcale o jej męża!

2021-10-20 12:49

Andrzej Gołota to żywa legenda polskiego boksu i trudno znaleźć zawodnika, który budziłby tyle sympatii wśród fanów pięściarstwa co popularny „Andrew”. O tym, jak żyje obecnie uwielbiany przez wielu zawodnik, możemy dowiedzieć się m.in. dzięki wpisom jego żony w mediach społecznościowych. Niedawno na jednym z profili Mariola Gołota udostępniła zdjęcie podpisane „Tęczowy Misiu”, ale… nie znajduje się na nim jej mąż!

Andrzej Gołota na zawsze wpisał się w historię polskiego boksu. Jego walki oglądały miliony, mimo że często trzeba było wstawać w środku nocy, aby móc na żywo śledzić starcia jednego z największych bokserów pochodzących z naszego kraju. Andrzej Gołota wrył się w świadomość fanów tak mocno, że do teraz śledzą oni z żywym zainteresowaniem losy swojego ulubieńca, który na co dzień mieszka w USA. Nie brakowało także tematu jego powrotu do sportu, tak jak do boksowania wracają w ostatnim czasie wielcy mistrzowie z jego czasów – Mike Tyson, Roy Rones Jr. czy Evander Holyfield. Andrzej Gołota zapewnia jednak, że nie zamierza tego zrobić i choć wielu fanów rozumie tę decyzję, to część jest tym mocno zawiedziona. O tym, co słychać u byłego pięściarza, często możemy dowiedzieć się z profili jego żony w mediach społecznościowych. Mariola Gołota niedawno udostępniła zdjęcie, którego podpis „Tęczowy Misiu” może zaciekawić, bo nie chodzi wcale o jej męża!

Andrzej Gołota szczerze o Bogu. Uratował jego małżeństwo, prawda wyszła na jaw

O tym talencie Andrzeja Gołoty mało kto pamięta! Dowiedz się więcej w galerii poniżej

Mariola Gołota udostępniła zdjęcie z interesującym podpisem

Fani chętnie śledzą profil Marioli Gołoty, bowiem jeśli Andrzej Gołota nie przebywa aktualnie w Polsce i nie udziela wywiadów, to jest to dla nich jedyna możliwość, aby dowiedzieć się jak żyje ich ulubieniec. Tym razem jednak na zdjęciu, które udostępniła żona pięściarza, nie znajdziemy jego, a ich… psa! To, że małżeństwo Gołotów darzy wielką miłością swoje pupile, mogliśmy się dowiedzieć już wcześniej. Teraz Mariola Gołota dała kolejny wyraz swojego uczucia wobec zwierząt, podpisując zdjęcie uroczym „Tęczowy Misiu”, bowiem światło podające na sierść psa rozszczepiło się... w malutką tęczę.

Sekret domu Andrzeja Gołoty wyszedł na jaw. To wiedzieli tylko najbliżsi

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze