Mariusz Wach poznał kolejnego rywala. To podwójny mistrz MMA!

2020-01-14 14:04 KG
Mariusz Wach: - Stanę na głowie, by dostać rewanż ze Szpilką
Autor: WOJCIECH KUBIK/SUPER EXPRESS Mariusz Wach: - Stanę na głowie, by dostać rewanż ze Szpilką

Mariusz Wach od lat pomaga potrzebującym. Tym razem oddał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoje rękawice z autografem. Oprócz świetnej pamiątki zwycięzca aukcji mógł również liczyć na sparing z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Okazało się, że najwięcej zapłacił... Andrzej Grzebyk, podwójny mistrz organizacji FEN!

"Polski Wiking" w grudniu stoczył bardzo wyrównaną walkę z Dillianem Whytem na gali w Arabii Saudyjskiej. Mimo przegranej zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie i na pewno może liczyć a kolejne ciekawe oferty. Jego rękawice na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował Andrzej Grzebyk - mistrz dwóch kategorii wagowych federacji FEN. W nagrodę, oprócz pamiątki rzeczowej 29- latek będzie mógł stoczyć sparing z bokserem. Zawodnik Legion Team Tarnów jest bardzo podekscytowany możliwością sprawdzenia się z Wachem. - To będzie prawdziwy HIT. Jaram się. I to wszystko dla WOŚP. Pomagaj pomagać. Mariusz Wach, szykuj się! - napisał na swoim Facebookowym profilu pod zdjęciem z licytacji.

Mariusz Wach na pewno nie spodziewał się, że sparing z nim padnie łupem podwójnego mistrza organizacji FEN. Grzebyk to jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników w polskim MMA. Obecnie ma za sobą serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Pokonywał min. Thiago Vieirę, Kamila Gniadka, Roberta Fonsecę czy Marcina Naruszczkę. Nie wiemy kiedy po raz kolejny wejdzie do klatki i w jakiej organizacji stoczy bój. Ostatnio głośno w mediach było o sporze na linii Grzebyk - prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Najnowsze