Karta walk gali MB Boxing Night 14

i

Autor: MB Promotions Karta walk gali MB Boxing Night 14

Zobacz kartę walk

Mateusz Borek zapowiada noc przemocy! Polska kontra reszta świata w znanym uzdrowisku

2022-10-11 10:40

Już 22 października w Świeradowie-Zdrój Mateusz Borek zorganizuje kolejną galę boksu. Na MB Boxing Night 14 będziemy świadkami pięciu pojedynków, a w walce wieczoru Damian Wrzesiński skrzyżuje rękawice z Łotyszem Artjomsem Ramlavsem. W ringu zobaczymy także m.in. Łukasza Wierzbickiego oraz Sebastiana Wiktorzaka.

Galę w Świeradowie-Zdrój Mateusz Borek reklamuje jako "Noc przemocy". W każdym z pięciu pojedynków rywalami Polaków będą obcokrajowcy. W tej najważniejszej potyczce Wrzesiński zmierzy się z Ramlavsem, a stawką pojedynku będzie pas IBO Continental. "Wrzos" ponownie przygotowuje się w Wielkiej Brytanii pod okiem trenera Wayne'a Battena, sparuje z bardzo ciekawymi pięściarzami i jak zapowiada na MB Boxing Night 14 szykuje fajerwerki.

Karta walk gali MB Boxing Night 14

Ciekawie powinno być także w pozostałych walkach. Kamil Młodziński skrzyżuje rękawice z Czechem Lukasem Dekysem, Wiktorzak z Łotyszem Eduardsem Vaisą, Łukasz Wierzbicki z Wenezuelczykiem Frankiem Rojasem, a Arkadiusz Zakharyan z Brytyjczykiem Paulem Peersem.

Damian Wrzesiński (25-2-2, 7 KO) vs Artjoms Ramlavs (15-1, 8 KO)

Łukasz Wierzbicki (21-1, 7 KO) vs Frank Rojas (25-5, 24 KO)

Sebastian Wiktorzak (1-0, 1 KO) vs Eduards Vaisa (4-0, 1 KO)

Kamil Młodziński (16-5-4, 7 KO) vs Lukas Dekys (7-0, 3 KO)

Arkadiusz Zakharyan (2-0, 1 KO) vs Paul Peers (2-2, 2 KO)

Mateusz BOREK: Walka PUDZIAN - KHALIDOV? MAM NADZIEJĘ...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze