Maximus wygrywa turniej GROMDA 6! Zmiana rywala tuż przed finałem nie zatrzymała go

2021-09-17 23:25
Dawid “Maximus” Żółtaszek
Autor: GROMDA Dawid “Maximus” Żółtaszek

Dawid ”Maximus” Żółtaszek nie miał sobie równych w turnieju gali Gromda 6! W Pionkach obił każdego, kto stanął mu na drodze. Mariusz "Mario" Kruczek godnie zastąpił kontuzjowanego Mateusza „Świra” Wijasa, ale nie dał rady potężnym ciosom „Maximusa”. Czas na wielkie starcie z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem.

„Maximus” potężnie obijał „Maria”. Aż przykro było patrzeć, jak kolejne ciosy leciały na jego głowę! Uderzenia były tak silne, że rozcięły mu skórę i w końcu rzuciły go na deski! „Mario” jeszcze starał się wstać, ale sędzia przerwał pojedynek!

To była potężna wymiana ciosów dwóch tytanów. Można nawet powiedzieć „Mario” bywał w tym pojedynku aktywniejszy, mocno zmęczył „Maximusa”, ale sam przyjął dużo potężniejsze ciosy.

Bezmyślne zachowanie zawodnika na GROMDA 6! Centymetry od skandalu

Mateusz Borek o USUNIĘCIU Kanału Sportowego. Mówi o ZORGANIZOWANEJ GRUPIE

- Przegrana nie była brana pod uwagę. Poszło zgodnie z planem. Dałem się zaskoczyć na starcie. Mocno rzucał pięściami. Mój trener powiedział mi, by utrzymać wynik, nie walczyć w jego stylu. Szedł raczej na wymianę niż taktykę - powiedział po wygranej „Maximus” i po chwili zapowiedział, że w następnym pojedynku zechce zmierzyć się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem, a więc zwycięzcą Gromdy 5.

- To jest naprawdę wielki koń. Ma takie dupnięcie, że głowa odpada. Kto z nim walczył, to wiem, że ma rękę niesamowitą. Jak młot - dodał po pojedynku Mariusz „Mario” Kruczek.

Kamila Wybrańczyk będzie walczyć na GROMDZIE? Stanowcze słowa Artura Szpilki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze