Niepokonany 21-letni pięściarz NIE ŻYJE. Zmarł na raka

2020-07-01 16:07 Mateusz Sobiecki
Znicz, świeczka, świeczki
Autor: EastNews

Był jedną z wielkich nadziei meksykańskiego boksu. Javier Gonzalez Barrientos był 21-letnim pięściarzem, który do tej pory szedł zawodową drogą bez żadnych porażek. Niestety, przegrał najważniejszą walkę w swoim życiu - pojedynek o zdrowie i życie.

Javier Gonzalez Barrientos to meksykański pięściarz, który na swoim koncie miał już piętnaście zawodowych zwycięstw, w tym jedenaście przed czasem. 21-letni bokser pozostawał niepokonany, a swoją ostatnią walkę w ringu stoczył w kwietniu 2019 roku. Przez jednogłośną decyzję pokonał Rodrigo Saula Gonzaleza. Niestety, nie będzie mu dane toczyć kolejnych starć.

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po triumfie nad Gonzalezem, w czerwcu 2019 roku wykryto u niego nowotwór. Komórki rakowe pojawiły się w węzłach chłonnych szyi i pachwiny. Przez niemal rok trwała walka o jego powrót do zdrowia. To się jednak nie stało. Barrientos zmarł w poniedziałek, 29 czerwca.

Cios w serce Adama Kownackiego. Odszedł jego najlepszy przyjaciel [ZDJĘCIE]

Meksykanin miał gigantyczne doświadczenie na amatorskich ringach. Stoczył niemal dwieście walk. Na swoim koncie miał także trzy złote medale na krajowym podwórku.

Najnowsze