Andrzej Wawrzyk

i

Autor: screen/tvpsport

Nieudany powrót!

Nieudany powrót Andrzeja Wawrzyka! Michał Bołoz brutalnie znokautował! Mamy nagranie

2022-10-01 9:47

Nie tak powrót po latach przerwy mógł wyobrażać sobie Andrzej Wawrzyk. Pięściarz, który był przed laty jedną z największych nadziei polskiego boksu, przegrał na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. Michał Bołoza okazał się lepszy i brutalnie znokautował Wawrzyka, mamy nagranie!

Andrzej Wawrzyk nie będzie wspominał dobrze gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. Bokser, który miał wielkie ambicje, aby powrócić do sportu po latach nieobecności, musiał uznać wyższość Michała Bołoza, który brutalnie znokautował go w drugiej rundzie pojedynku. Nagranie pokazuje, jak potężną nawałnicę ciosów musiał przyjąć faworyzowany w starciu Wawrzyk.

Andrzej Wawrzyk znokautowany. Michał Bołoz górą

Nie da się ukryć, że media przez dłuższy czas żyły powrotem Andrzeja Wawrzyka, który przed laty mógł zrobić wielką karierę na światowych ringach. Wydawało się, że powrót pięściarza, który swego czasu czarował publiczność, będzie nowym, pięknym początkiem i pozwoli mu wrócić na szczyt. Niestety dla Wawrzyka, trafienie na Michała Bołoza nie było aż tak proste, jak zakładało wielu eskpertów. Bołoz był świetnie przygotowany do starcia i zasypywał Wawrzyka nawałnicą mocnych i ostrych ciosów. Ostatecznie, Bołoz znokautował bardziej uznanego rywala w drugiej rundzie pojedynku, wyjątkowo mocnym prawym sierpowym, który całkowicie zwalił z nóg Wawrzyka.

Bołoz wzruszony po starciu z Wawrzykiem. Mówi o spełnieniu marzeń

Tuż po stoczeniu pojedynku, Bołoz nie mógł ukryć wielkiego wzruszenia i przyznał, że nokautując Wawrzyka, udało mu się spełnić jego marzenia.

- Cóż mogę powiedzieć, wyszedł mi cios i wygrałem. Dzisiaj spełniły się moje marzenia! – powiedział Bołoz po skończonym pojedynku.

Sonda
Kto jest najlepszym pięściarzem w historii polskiego boksu zawodowego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze