Jerzy Brzęczek

i

Autor: Cyfra Sport Jerzy Brzęczek

Zła passa "Białej Gwiazdy"

Jerzy Brzęczek nie radzi sobie z Wisłą Kraków! Kompromitująca statystyka, te liczby nie kłamią!

2022-10-01 8:21

Jerzy Brzęczek ma za sobą bardzo nieudany okres w Wiśle Kraków. Drużyna wielokrotnych mistrzów Polski przegrała z Chojniczanką Chojnice i jest daleka od miejsc promowanych awansem do Ekstraklasy. Statystyka wyników, którą osiągnął były selekcjoner w drużynie "Białej Gwiazdy" jest wprost porażająca. Te liczby nie kłamią!

Jerzy Brzęczek nie może mówić o najprzyjemniejszym momencie swojej pracy. Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski ma problem z tym, aby wygrywać z Wisłą Kraków, a jego ostatnia przegrana z Chojniczanką Chojnice zepchnęła "Białą Gwiazdę" jeszcze niżej w ligowej tabeli. Powrót do Ekstraklasy nie będzie prosty, a te liczby już teraz pokazują, że wyniki Brzęczka w krakowskim klubie ocierają się o kompromitację.

Jerzy Brzęczek nie radzi sobie w Wiśle Kraków. Gra "Białej Gwiazdy" nie jest dobra!

Mogłoby się wydawać, że spadek dla Wisły Kraków będzie oznaczał nowe otwarcie, a sam klub bez najmniejszych problemów wygra rozgrywki I ligi i wróci do Ekstraklasy. Nieoczekiwanie jednak drużyna nie radzi sobie dobrze i jak na razie zajmuje ledwo dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. 

- Brzęczek w Wiśle Kraków SA w 2022 (mecze ligowe). 6 wygranych na 25 meczów.... Bilans 6-9-10 31-34. Średnia punktów na mecz: 1,08 - napisał na Twitterze użytkownik Ramirez, przytaczając statystyki klubu za czasów trenerskich rządów Brzęczka.

Władze Wisły nie chcą zmieniać Brzęczka. Królewski nie ma wątpliwości

Jak na razie władze Wisły stoją murem za swoim szkoleniowcem i nie chcą go wymieniać.

- Prywatnie uważam, że sztab Jerzy Brzęczek, Radosław Sobolewski i Leszek Dyja ma odpowiednie kompetencje, warsztat i doświadczenie. Przed nami jedna z najdłuższych przerw w rozgrywkach w historii ligi spowodowana Mistrzostwami Świata, trwająca około 3 miesiące. Będzie czas na korekty - zakomunikował Jarosław Królewski.

Sonda
Czy Wisła Kraków zdoła szybko wrócić do PKO Ekstraklasy?
Tomaszewski GRZMI po spadku Wisły: Mam jedno pytanie do Błaszczykowskiego...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze