Jerzy Brzęczek

i

Autor: Cyfra Sport Jerzy Brzęczek

Decyzja zapadła!

Waży się przyszłość Jerzego Brzęczka w Wiśle Kraków! Władze klubu podjęły decyzję!

2022-09-20 8:55

Wisła Kraków nie radzi sobie dobrze w I lidze. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów okupuje obecnie 7. miejsce w tabeli zaplecza Ekstraklasy, co dość nie podoba się fanom "Białej Gwiazdy", którzy za wyniki winią Jerzego Brzęczka. Władze krakowskiego klubu podjęły już decyzję, co zrobić z byłym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski.

Wisła Kraków nie spisuje się dobrze w rozgrywkach I ligi. Mimo że klub podkreślał, że będzie walczył o jak najszybszy powrót do Ekstraklasy, to jak na razie okupuje 7. miejsce w ligi i kibice "Białej Gwiazdy" za obecny stan obwiniają po części byłego trenera piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka. Okazuje się, że władze klubu podjęły już decyzję w sprawie szkoleniowca!

Robert Lewandowski szczerze o memach ze sobą i Igą Świątek. To o nich sądzi, szczera reakcja

Wisła Kraków nie prezentuje się dobrze. Władze Wisły Kraków komentują

Mimo że drużyna Wisły nie prezentuje się dobrze, w klubowych gabinetach panuje przeświadczenie, że Brzęczek popracuje jeszcze z seniorską kadrą klubu. O sprawie powiedział Jarosław Królewski, który ma wiarę w kompetencje byłego szkoleniowca reprezentacji Polski.

-  Prywatnie uważam, że sztab Jerzy Brzęczek, Radosław Sobolewski i Leszek Dyja ma odpowiednie kompetencje, warsztat i doświadczenie. Przed nami jedna z najdłuższych przerw w rozgrywkach w historii ligi spowodowana Mistrzostwami Świata, trwająca około 3 miesiące. Będzie czas na korekty - zakomunikował Jarosław Królewski.

Dwóch piłkarzy rywali nie zagra z Polską! Mamy oficjalny komunikat, wielkie osłabienie

Królewski wierzy w Brzęczka. Nie ma cienia wątpliwości

Królewski podkreśla, że nie jest zwolennikiem nagłych zmian w sztabie szkoleniowych i ma nadzieję, że gra Wisły Kraków wróci na właściwe tory.

- Jestem przeciwny wszelkim modyfikacjom w sztabie szkoleniowym, który rozegrał z nowym zespołem 11 meczów i uważam, że jakiekolwiek zmiany przed zakończeniem rundy nie są racjonalne. Głęboko wierze w ten zespół i to, że zakończy rundę na wysokim miejscu - napisał Królewski na Twitterze.

Sonda
Czy Wisła Kraków zdoła szybko wrócić do PKO Ekstraklasy?

Jak potoczą się mecze Polski z Holandią i Walią? Czy piłkarze zarabiają za dużo? Jak Michniewicz przygotował reprezentację?

Włącz najnowszy odcinek podcastu SUPER SPORT i dowiedz się więcej!

Listen to "Spór o Michniewicza. Czy jest już za późno?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze