Iga Świątek, Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek, Robert Lewandowski

Nie ma wątpliwości!

Robert Lewandowski szczerze o memach ze sobą i Igą Świątek. To o nich sądzi, szczera reakcja

2022-09-20 8:23

Robert Lewandowski zmierzył się z dość ciekawym zagadnieniem! Tomasz Włodarczyk z portalu "meczyki.pl", zapytał piłkarza reprezentacji Polski, co sądzi o internetowych obrazkach ze sobą i Igą Świątek. Reakcja piłkarza nie pozostawia cienia wątpliwości, okazuje się, że ma do nich bardzo pozytywne uczucia.

Memy z Robertem Lewandowskim i Igą Świątek są teraz niezwykle popularne! Humorystyczne obrazki, tworzone przez internautów, które prezentują dwójkę naszych wybitnych sportowców, są czymś, co bawi tysiące Polaków. Okazuje się, że swoje zdanie na temat kreatywności internautów ma także kapitan polskiej kadry, który uczuciami na ten temat podzielił się w trakcie rozmowy z Tomaszem Włodarczykiem z portalu "meczyki.pl".

Mateusz Borek odpalił prawdziwą petardę! Paulo Sousa zostanie trenerem dwóch Polaków? Sensacyjne wieści

Memy z Lewandowskim i Świątek podbijają internet. Trend bawi tysiące Polaków

Memy tworzone przez internautów i oscylujące wokół postaci Roberta Lewandowskiego i Igi Świątek są rzeczami, które stały się ostatnio bardzo modne. Obrazki w założeniu mają prezentować dość dużą zazdrość piłkarza reprezentacji Polski względem osiągnięć tenisistki i okraszone są zawsze bardzo humorystycznymi podpisami. Robert Lewandowski w rozmowie z Tomaszem Włodarczykiem z portalu "meczyki.pl" przyznał, że jest świadom istnienia tych treści i ma do nich jak najbardziej pozytywny stosunek.

Robert Lewandowski szczerze o zakończeniu kariery w reprezentacji. Jednoznaczna odpowiedź, nie zostawił złudzeń

Robert Lewandowski o memach ze sobą i Świątek. To o nich sądzi

Jak przyznaje Lewandowski, bardzo bawią go obrazki tworzone przez internautów, ale jak sam podkreśla, on kibicuje polskim sportowcom, a nie im zazdrości. 

- Widziałem parę razy te memy, jeśli można je tak nazwać. Nie powiem, jest to fajne, śmieszne, ale oczywiście ja jestem osobą, która kibicuje innym sportowcom niż zazdrości. Parę jednak widziałem i są one topowe - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z Tomaszem Włodarczykiem.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów w sezonie 2022/23?
Lewandowski wraca do Monachium

Czy piłkarze zarabiają ZA DUŻO? Jak polska kadra przygotowała się na mecze z Holandią i Walią? Kolejny Polak w NBA?

Włącz podcast SUPER SPORT i posłuchaj!

Listen to "Spór o Michniewicza. Czy jest już za późno?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze