Jake Paul i Tommy Fury

i

Autor: AP PHOTO

Kosmiczne pieniądze

O takiej kasie może pomarzyć wielu wybitnych pięściarzy! Znany YouTuber zdradził, ile zarobił za walkę z Furym

2023-02-28 17:05

W niedzielę w Arabii Saudyjskiej Tommy Fury pokonał na punkty Jake'a Paula, choć w ostatniej rundzie wylądował na deskach. Mimo wygranej brat Tysona Fury'ego zarobił za starcie w Ad-Dirijja zdecydowanie mniej od znanego YouTubera.

Paul do starcia z Furym przystępował z nieskazitelnym rekordem, ale w sześciu poprzednich wygranych pojedynkach nie mierzył się jeszcze z zawodowym pięściarzem. Przed batalią z bratem mistrza świata wagi ciężkiej był jednak pewny wygranej. I choć w ostatniej 8. rundzie udało mu się posłać rywala na deski, to sędziowie wypunktowali zwycięstwo Fury'ego. Paul po wszystkim docenił klasę przeciwnika i chętnie po raz drugi wyszedłby z nim do ringu. I zapewne po raz drugi zgarnąłby fortunę.

Jake Paul za walkę z Tommym Furym zarobił 30 milionów dolarów

Fury, choć wygrał, zarobił za batalię w Arabii Saudyjskiej "tylko" cztery miliony dolarów. Tylko, bo Paul w mediach społecznościowych zdradził właśnie, że na jego konto wpłynęło... 30 milionów dolarów! O takiej kasie może pomarzyć wielu wybitnych pięściarzy. Nic więc zatem dziwnego, że mimo porażki Paul jest chętny na kolejne starcia w boksie...

Najman - Jóźwiak to ustawka? Szczery wywiad "El Testosterona" po klęsce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze