Półnagi Tarzan zachwycony rozebraną Brodnicką! „Kleo” znów kusi fanów odkrytym ciałem

2020-11-30 18:18 PM
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka nie zapomina o swoich fanach. Choć całkiem niedawno polska pięściarka utraciła mistrzowski pas federacji WBO, to dobry humor jej nie opuszcza. W ostatnich dniach Polka często udostępnia gorące fotki z Meksyku i nie inaczej jest tym razem. Ponadto „Kleo” pochwaliła się, że została ulubienicą… Tarzana!

Ewa Brodnicka (19-1, 2 KO) jest popularna nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia sportowe, ale również dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych. Polska zawodniczka często publikuje na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje fanom swoje wysportowane ciało.

Podobnie jest teraz, gdy „Kleo” chwali się tym, jak spędza czas w słonecznym Meksyku. Polka wybrała się tam niedługo po tym, jak musiała przełknąć gorycz porażki w starciu z Mikaelą Mayer (14-0, 5 KO). Polka nie tylko straciła status niepokonanej na zawodowych ringach, ale również pas WBO w wadze super piórkowej.

Ewa Brodnicka wygrzewa ciało pod palmami! Kibice są zaskoczeni [ZDJĘCIE]

Ewa Brodnica wygrzewa się na słońcu

Bokserka swój pas straciła jednak już przed walką, ponieważ nie udało się osiągnąć odpowiedniego limitu wagowego. Teraz jednak wyraźnie „Kleo” chce zapomnieć o tym co było i iść do przodu. W odbudowaniu formy mają pomóc jej krótkie wakacje, na które udała się do Meksyku.

36-latka regularnie udostępnia na swoim profilu zdjęcia z tej wyprawy i tak jak można było się spodziewać, na większości z nich prezentuje swoje wdzięki będąc ubrana w skąpe bikini. Na jednym z nich zaskoczyła fanów pozowaniem do zdjęcia z tajemniczym, umięśnionym mężczyzną.

PÓŁNAGA Ewa Brodnicka z tajemniczym mężczyzną. Gdy położyła mu rękę na ciele, zaczęło się dziać!

„Ulubiona małpa Tarzana”

Niektórzy zastanawiają się, czy to, co Ewa Brodnicka napisała pod najnowszym zdjęciem, ma odniesienie do jednego z poprzednich. Na najnowszej fotce „Kleo” znów kusi swoich fanów wylegując się na słońcu w samym bikini.

Pod zdjęciem 36-latka zakomunikowała, że już czas wracać do domu, ale dodała jeszcze jedną ciekawą informację - Czas wracać do domu! Czasem musisz polecieć do Meksyku, żeby zrozumieć, że jesteś ulubioną małpą Tarzana – napisała Ewa Brodnicka. Czy miała na myśli półnagiego „ochroniarza” z poprzedniego zdjęcia?

Ewa Brodnicka o PIKANTNYCH ZDJĘCIACH i walce z MAYER. Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze